Ana sayfa Donanım ASUS, CES 2014’te toplam 17 ödül kazandı

ASUS, CES 2014’te toplam 17 ödül kazandı

0

ASUS, ürünlerinden 17″sinin, prestijli 2014 CES İnovasyon ödülü kazandığını duyurdu. ödüller, altı kategoride geniş bir yenilikçi tasarım ve teknoloji yelpazesini kapsıyor: Bilgisayar Donanımı ve Bileşenleri, Bilgisayar çevre Birimleri, Oyun Donamımı ve çevre Birimleri, Ev Ağı, Portatif Medya Oynatıcıları ve Aksesuarları ile Yazılım ve Mobil Uygulamalar. Bu etkileyici ödül sayısı, ASUS“un ürünlerine ve hizmetlerine insan odaklı, yenilikçi tasarımla şekillenen yaklaşımının tanınmasını da net bir şekilde gösteriyor. Hepsinin üstünde, 2014 CES En İyi İnovasyon ödülü“nü kazanan ASUS Transformer Book Trio, böylece kendi kategorisinde en üstün dereceyle onurlandırılmış oldu.  

ASUS, CES 2014

Las Vegas”taki Tüketici Elektroniği Fuarı ile beraber her yıl düzenlenen CES İnovasyon, Tasarım ve Mühendislik ödülleri, tüketici elektroniği alanındaki üstün mühendislik ve tasarım çalışmalarına veriliyor ve ürünler, bağımsız endüstriyel tasarımcıların, mühendislerin ve ekonomi muhabirlerinin oluşturduğu seçkin bir panel tarafından değerlendiriliyor.

ASUS Transformer Book Trio: En İyi İnovasyon ödülü
 “Bilgisayar Donanım ve Bileşenleri” kategorisinde CES En İyi İnovasyon ödülü“nü kazanan ASUS Transformer Book Trio, böylece en üstün ödüllerden birini almış oldu. ASUS Transformer Book Trio, Windows 8 / Android dizüstü bilgisayar, 11.6 inç Android tablet veya istasyon harici bir monitöre bağlandığında Windows 8 masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilen çift işletim sistemli ultra taşınabilir bir cihaz.  

ödül sayısı 17″ye yükseldi
ASUS ürünleri bu yıl altı ayrı ödül kategorisinde toplam 17 ödül kazanarak geçen yılın 15 olan ödül sayısını geçti! ASUS ZENBOOK, güçlü bir Intel Core işlemci, hızlı SSD depolama ve 2560 x 1440 WQHD çoklu dokunmatik 13.3 inç ekran barındıran pürüzsüz çizgileriyle bu yılın “Bilgisayar Donanımı ve Bileşenleri” kategorisinde ödüle layık bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here