Ana sayfa Haber Assassin”s Creed Origins yaması ve ek İçerikleri için bilgiler sunuldu!

Assassin”s Creed Origins yaması ve ek İçerikleri için bilgiler sunuldu!

0

Assassin’s Creed Origins, 27 Ekim 2017 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulmuştu. İlk günden bu yana Ubisoft çeşitli teknik sorunlar gidermeye çalışırken, bir yandan da içerik olarak oyunu zenginleştirmeye devam ediyor. Bu ay içerisinde de hem yeni bir güncelleme, hem de iki yeni içeriği bizlere sunacak.

öncelikle güncelleme ile başlayalım isterseniz. Şimdilik yamanın yayınlanacağı tam gün belli değil, ama bu yeni yama ile oyuna Nightmare adı altında yeni bir zorluk derecesi eklenecek. Adından da anlaşılacağı üzere bizleri daha da bir zorlayacak olan zorluk derecesinde, düşmanlarımız bizden gelecek olan darbelere karşı daha dayanıklı olmalarının yanı sıra, daha tehlikeli bir hale gelecekler. Bir diğer deyişle, yarınlar yokmuş gibi saldıracaklar. Bunun haricinde, uzun zamandır oyuncular tarafından talep edilen düşman ölçeklendirme ile ilgili bir seçenek de bu yama ile birlikte oyuna ekleniyor. Bu seçeneği aktif hale getirdiğimiz zaman, oyun, bizim seviyemizden düşük seviyeye sahip olan düşmanları otomatik olarak bizim seviyemize eşitleyecek. Böyle bir durumda, ister istemez bizim seviyemizden yüksek seviyeye sahip olan düşmanlar için de aynı şey oluyor mu diye merak etmeden duramıyor. Ne yazık ki böyle bir durum mevcut değil.

Yamayla gelen yenilikler bunlarla sınırlı olmayacak tabii ki. Ubisoft tarafından verilen bilgiler ışığında, Horde modunun yeni yama ile birlikte Assassin’s Creed Origins oyununa dahil edilecek. Hatırlayacağınız üzere, oyun ile ilgili yapılan Sezon Kartı duyurusu sayesinde bu modun varlığından haberdar olmuştuk. Cyrene arenasında gerçekleşecek olan savaşlara katılacağımız mod kapsamında, sonu gelmeyen düşmanlara karşı ayakta kalmaya çalışacağız. Ubisoft, bu mod için otuz iki veya daha üst seviyede olmamızı öneriyor. Durum bayağı ciddi olsa gerek? Horde moduna ek olarak, Trials of the Gods adı altındaki beceri testi için üçüncü ve son tanrı olan Sekhmet’in huzuruna çıkacağız.

Gelelim oyun içi mağaza güncellemelerine… 12 Aralık 2017 tarihinde, Gladiator Items Pack adı altında yeni bir içerik oyuncuların beğenisine sunulacak. 

Bu içerikte, Spaniard”s Armor (İspanyol Zırhı), Palladium Shield (Palladyum Kalkan), Hercules” Gladius (Herkül’ün kısa ve çift taraflı kılıcı), Labrys (üstteki resimde gördüğünüz kılıç) ve Neptune”s Grasp (üstteki resimde, sağ tarafta gördüğünüz üç dişli mızrak) yer alıyor. 

26 Aralık 2017 tarihinde de Wacky Items Pack adı altında ikinci bir oyun içi mağaza içeriği yayınlanacak. Ubisoft şu anlık bu içerikte bir at ve dört yeni silahın bulunacağından bahsetmiş olsa da, daha fazla detayın ilerleyen zamanlarda paylaşılacağının altını çizdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here