Ana sayfa Haber Assassin”s Creed Origins içeriklerinin tarihleri açıklandı!

Assassin”s Creed Origins içeriklerinin tarihleri açıklandı!

0

Geçtiğimiz hafta içinde Ubisoft bir duyuru yaparak bu içerisinde Assassin’s Creed Origins için yayınlanacak olan içerikler konusunda bizleri bilgilendirmişti. Ancak şu anda devam etmekte olan Trials of the Gods etkinliği haricinde, ilk büyük Assassin’s Creed Origins içeriği olan The Hidden Ones için herhangi bir tam çıkış tarihi duyurulmamıştı. Ubisoft bir açıklama daha yaparak, oyun için yayınlanacak olan tüm indirilebilir içeriklerin tarihlerini duyurdu. 

Bizleri toplamda üç içerik bekliyor. Bu içeriklerin tamamı Sezon Kartı sahiplerine ücretsiz olarak sunulacakken, bağımsız olarak da alınabilecekler. Bunlardan ilki The Hidden Ones olacak. 23 Ocak 2018 tarihinde yayınlanacak olan ve Sezon Kartı sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak olan The Hidden Ones içerik, ayrı olarak da satılacak. Fiyatı ise $10 (38 TL) olacak. Yeni silahların, binek hayvanların ve Bayek için yeni bir kıyafetinde ekleneceği içerik ile hatırlayacağınız üzere ulaşılabilecek en üst seviye de kırktan kırk beşe çekilecek. Ana senaryonun dört yıl sonrasındaki bir zamanda geçecek olan The Hidden Ones senaryosunda, Assassin’s Creed Origins oyununa eklenecek olan yepyeni bir bölgeyi, Sinai bölgesini işgal eden Romalılara karşı mücadele etmeye çalışacağız. 

Bir diğer içerik ise uzun zaman önce bahsi geçen bir içerik aslında Discovery Tour. 20 Şubat 2018 tarihinde ücretsiz olarak Uplay ve Steam üzerinden yayınlanacak olan bu içerik, daha çok Mısır tarihini öğrenmek isteyen oyuncular için biçilmiş kaftan diyebiliriz; çünkü, herhangi bir savaşın olmayacağı bu mod ile ister yürüyerek, istemezsek de atımıza binerek  Alexandria (İskenderiye), Memphis (Kahire’nin güneyinde antik Mısır sitesi), Nile delta (Nil deltası), Giza plateau (Giza platosu), the Faiyum Oasis (Faiyum Vahası) ve Great Sand Seas (Devasa Kum Denizleri) gibi mekanları dilediğimiz gibi gezebilecek ve eski Mısır kültürü, gelenekleri ve halkın yaşamı hakkında bilgi sahibi olabileceğiz. Ayrıca, Giza Piramitleri, mumyalama işlemleri ve Cleopatra’nın hayatı gibi odaklanılmış birçok konuda bilgiler de sunulacak. Eğer Assassin’s Creed Origins oyununa sahip değilseniz de $20 (75 TL) karşılığında Discovery Tour içeriğine bağımsız olarak sisteminize indirebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

Gelelim şimdilik son içeriğimize… The Curse of the Pharaohs. Bu içerik 6 Mart 2018 tarihinde bizlerle olacak. Yine Bayek karakterini yöneteceğimiz bu içerik, The Hidden Ones içeriğinin aksine yepyeni ve ana oyundan bağımsız bir hikaye ile karşımıza çıkacak. Thebes şehrine gidip, ölü firavunların mumyaları da Mısır mitolojisi canavarlarına karşı savaşacağımız The Curse of the Pharaohs içeriğinde, amacımız ölüleri dirilten lanetin kaynağını bulmak olacak. Bu arada, bu içerik ile ulaşılabilecek seviyenin kırk beşten elli beşe çekilmesinin yanı sıra, Mısır temalı yeni silahlar, teçhizatlar ve kıyafetler de Assassin’s Creed Origins oyununun içeriğine dahil olacak. Eğer Sezon Kartı sahibi değilseniz, bağımsız olarak da alabileceğiniz The Curse of the Pharaohs, $20 (75 TL) etiketiyle satılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here