Ana sayfa Oyun Assassin’s Creed Origins: Dawn of the Creed’in Legendary Edition’u 200 tane üretilecek!

Assassin’s Creed Origins: Dawn of the Creed’in Legendary Edition’u 200 tane üretilecek!

0

Oyunun müptelâlarının heyecanla beklediği Assassin”s Creed Origins: Dawn of the Creed standart sürümü 60 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. 60 Dolar”lık bu sürümü satın aldığınızda yalnızca oyuna sahip olacaksınız. Assassin”s Creed Origins: Dawn of the Creed”in bu sürümü dışında 70, 100 ve 110 Dolar”lık sürümler de kullanıcılara sunulacak. 70, 100 ve 110 Dolar”lık sürümler içinde ekstra içerikler, Season Pass ve özel paketleme eklentileri de olacak. Ancak, birçok özel ayrıcalık içeren Assassin”s Creed Origins koleksiyoncu paketi tam 2800 TL fiyat etiketi ile satışta olacak.

Ubisoft, Assassin’s Creed Origins adlı 800 Dolar”lık koleksiyonerin baskısını açıkladı.

Creed Legendary Edition adlı bu premium paket, Gold Steelbook Edition’ın bir kopyasını, 28.7 “lik bir kahraman Bayek”i ve onun kartalı Senu’nun heykelini, bir dünya haritasını, Ubisoft Montreal stüdyo sanatçıları tarafından imzalanmış dört litografiyi içeriyor. Oyunun soundtrack’i ve Season Pass’u, bir sanat kitabı, sanat kartları ve Bayek’in kartalları da bu paketi özel kılan ayrıcalıklardan.

Bu 800 Dolar değerinde olan Legendary Edition sadece 200 adet olacak ve Kuzey Amerika bölgesi içerisinden satın alınabilecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here