Ana sayfa Oyun Asphalt 9: Legends artık iPhone XS ve XR için 60fps destekli

Asphalt 9: Legends artık iPhone XS ve XR için 60fps destekli

0

Gameloft tarafından yeni yayınlanan bir güncellemeyle Asphalt 9: Legends yeni bir etkinliğe, yeni bir oyun moduna ve dört arabaya daha sahip oldu.

Bugatti Chiron Mega Etkinliği sizi her gün farklı bir yarışmaya sokarak arabanın kilidini açmanızı sağlıyor. Yeni gelen Slipstream özelliği artık yarışta diğer arabaları arkasından takip ettiğinizde nitro çubuğunuzu dolduruyor. Aynı durumu diğer yarışçılar da siz birinciyseniz sizin üzerinizde kullanabiliyor. Güncellemede eklenen arabalar ise SIN R1 550, Genty Akylone, Maserati Alfieri ve McLaren 570S Coupe dörtlüsünden ibaret.

Şimdiye kadar saydığımız yenilikler tüm platformlarda kullanılabilir olsa da bir tanesi sadece iPhone XS, XS Max ve XR için geçerli. Asphalt 9: Legends bu cihazlarda artık sürekli olarak 60fps modunda çalışacak. Şimdiye kadar bu özellik oyunun sadece Windows 10 versiyonuna özeldi. Android desteği ise henüz mevcut değil.

Asphalt serisinde çok oyunculu rekabet modlarının da varlığını dikkate aldığımızda 60fps direkt bir avantaj sağlıyor diyebiliriz. Oyun artık iPhone modellerinde çok daha akıcı ve yanıtlar daha hızlı.

Geçtiğimiz aylarda popüler oyun Fortnite da 60fps güncellemesini akıllı telefonlara göndermişti. Bu trend umarız devam eder.

Asphalt 9 güncellemesi tüm platformlar için şuan yayında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here