Ana sayfa Mobil Asphalt 9: Legends’a Erken Kayıt Olan Kazanıyor!

Asphalt 9: Legends’a Erken Kayıt Olan Kazanıyor! [VİDEO]

0

Gameloft yeni Asphalt 9: Legends oyununu Android ve iOS platformlarına çıkarmak üzere. Bu yaz içinde çıkarılacak olan popüler oyun serisinin yeni üyesi, Filipinler’deki iPhone kullanıcıları için şimdiden oynanabiliyor.

Android için Asphalt 9: Legends henüz indirilebilir değil fakat Google Play üzerinden erken kayıtlar devam ediyor. Erken kayıt yaptırmanın farkı, oyun indirmeye hazır hale geldiğinde bu kişilere bildirim gönderilecek olmasından ibaret.

Gameloft, erken kayıt olanlar için oyun yayına çıktığında bazı hediyeler sunacak. Bu hediyeler hakkında detaylı bilgi verilmedi fakat her hafta yayıncının sayfasını kontrol etmekte fayda var. Bahsettiğimiz sayfa şimdilik dört haftanın her biri için dört farklı hediye verileceğini belirtiyor. Bu dört hafta demek, oyunun Ağustos’un ilk haftasında çıkacağını işaret ediyor.

Bu ücretsiz bonuslar sadece yeterli sayıda kişi erken kayıt yaptırdığında hediye edilecek. Bu sebeple ücretsiz krediler istiyorsanız oyunla ilgili çevrenize bilgi vermenizde fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here