Ana sayfa Mobil Asfaltın yeni rehberleri Navigasyon dosyası

Asfaltın yeni rehberleri Navigasyon dosyası

0

Next&NextStar YE-G 535

iGO Primo”nun 2.0.1 yazılımını kullanan Next&NextStar YE-G 535, ücret talep etmeden sınırsız harita güncelleme imkanıyla teknoloji ve asfalt sevdalılarını kalbinden yakalamayı başarıyor. 5 inç dokunmatik ve yüksek hassaslı ekrana sahip olan cihaz, Waas, Egnos MSAS, Galileo destekli 64 kanallı GPS alıcıyı da bünyesinde barındırıyor. FOTONAV desteğiyle fotoğraflı navigasyon hizmeti verebilen YE-G 535, 4 GB kapasite, 128 MB DDR II bellek ve SiRF Atlas V işlemci barındırıyor. cihazda Bluetooth desteği ve FM alıcısı mevcut.
 

Next&NextStar YE-G 535

Next&NextStar YE-G 535 ile yapılabilecekler

Radyo dinleme
Fotoğraf görüntüleme
E-kitap okuma
Hi-Fi müzik dinleme
Dosya depolama

 

GoldMaster NAV 725 GPS PAD

GoldMaster”ın yenilikçi NAV 725 GPS PAD navigasyon cihazı, online gerçek zamanlı trafik bilgisi ile sadece yol göstermekle kalmıyor, aynı zamanda gideceğiniz doğrultudaki yolların trafik yoğunluğunu da sizlere sunuyor. Cihazın ekranının boyutu 7 inç ve dokunmatik ekran özellikleri içeriyor. çözünürlük oranı ise 800×480. İlginçtir ki NAV 725 GPS PAD”e belli başlı Android uygulamaları yükleyebilmek mümkün. Bunun için cihazı Wi-Fi”dan internete bağlamak gerekiyor. 1 GHz işlemci barındıran ve 256 MB belleğe sahip olan navigasyon, 4 GB dahili kapasite barındırıyor. 81 ili de kapsayan detaylı Türkiye haritası ile gelen cihaz, sınırsız ücretsiz güncelleme imkanı tanıyor. Cihaz, ayrıca 3D şehir haritası desteği de barındırıyor.
 

GoldMaster NAV 725 GPS PAD

GoldMaster NAV 725 GPS PAD ile yapılabilecekler

Radyo dinleme
Exchange mail hesabı ekleme
Kulaklık üzerinden müzik dinleme
Android uygulamaları kurma

 

Yol şarkıları

Steppenwolf – Born to Be Wild
Sammy Haggar – I Can’t Drive 55
AC/DC – Highway to Hell
Wilson Pickett – Mustang Sally
Lynyrd Skynyrd – Free Bird

 

TomTom Go 1005

45 Avrupa ülkesi ile birlikte Türkiye haritasını da barındıran TomTom Go 1005, barındırdığı işlevselliklerle birlikte araç sahiplerini oldukça memnun edecek tekliflere sahip bir cihaz. Linux temelli bir işletim sistemi kullanan Go 1005, 4 GB dahili kapasitesi, microUSB ve dahili Bluetooth desteğiyle bağlanılabilirlik ve depolama alanında oldukça etkili olduğunu kanıtlıyor. 5 inç kapasitif ekrana sahip olan cihazın 3D şehir harita desteğinin olması ise ayrı bir avantaj. Sesli yönlendirme ve sokak isimleri veri bankası gibi özellikler barındıran cihaz, harita olarak TeleAtlas içeriyor. Go 1005 çok fazla olmayan ek özellikleriyle, sadece navigasyon odaklı bir cihaz diyebiliriz.
 

TomTom Go 1005

TomTom Go 1005 ile yapılabilecekler

Avrupa”yı sokak sokak gezmek
Twitter desteği ile Tweet atmak
Gelişmiş şerit kılavuzu ile rehberlik desteği alma

 

Navitech QXV-751T Primo

Yeni Atlas-5 664 MHz işlemcisiyle şöförlerin karşısına çıkan Navitech”in yeni modeli QXC-751T Primo, 7 inç dev ekranıyla araç sürücülerini biraz olsun daha geniş ve detaylı haritalarla baş başa bırakıyor. microSD kart desteğine sahip olan cihaz, bu sayede gerek harici depolama alanı olarak kullanılabiliyor gerekse de ek yazılımlarla güçlendirilebiliyor. Anti-Glare katman sayesinde Güneş ışınlarını yansıtmayan TFT ekranının çözünürlük oranı 800×480. Cihazda dahili Bluetooth desteği mevcut. 4 GB Nand Flash kapasitesi bir navigasyon cihazı için oldukça tatminkar. Pratik bir arayüze sahip cihazın sesli komut desteği de mevcut. Cihazın belleği ise 128 MB DDR. Ve son olarak, geldik haritaya. QXV-751T Primo, harita olarak iGO Primo 2.1 kullanıyor ve 3D harita desteği içeriyor.
 

Navitech QXV-751T Primo

Navitech QXV-751T Primo ile yapılabilecekler

TV olarak kullanabilme(!)
ömür boyu ücretsiz güncelleme
Kulaklık üzerinden müzik dinleme
Dosya depolama
Fotoğraf görüntüleme
 


Yol filmleri

Easy Rider
Vanishing Point
Diarios De Motocicleta
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here