Ana sayfa Haber Artık Google Pixel Slate Tableti Önceden Sipariş Edilebilir

Artık Google Pixel Slate Tableti Önceden Sipariş Edilebilir

0

Ekim ayı içerisinde Google Chrome OS Pixel Slate için tam olarak resmi bir tarihi vermediği biliniyor. Ancak Google, Pixel Slate için ön siparişleri almaya başladığını da bildirildi.

Google Store ve Best Buy üzerinden satış işlemlerine başlayan tabletler, teknoloji severlerin ilgisini çekebilecek özelliklere de sahip. Tablet konusunda da rekabeti kızıştıracak gibi görünen Google firması, ince bir tasarım için kolları sıvadı.

Google Pixel Slate Fiyatlandırmaları Nasıl Olacak ?

Bu cihaz, Google Store üzerinden 599 ABD dolardan satılmaya başladı. Depolama alanına olan etkisi, 256 GB ve Ram olarak 16 GB olan modelleri 1599 ABD dolarından satın alabilirsiniz.

 

 

Best Buy; 64 GB depolama ve 8 GB RAM için 799 dolardan fiyatlandırmayı uygun görüyor. Ürünlerin gönderim tarihi ise 22 kasım olarak belirtildi. Dileyenler Google Store üzerinden 199 ABD doları karşılığında Pixel Slate klavyesi de satın alabilirler.

  • 2000 X 3000 piksel çözünürlüğe sahip olması
  • Ekran olarak 12.3 inç büyüklüğe sahip olması
  • Android işletim sisteminin bulunması

Ekran özellikleri bakımından başlıca bilenlerdir. 16 GB RAM gibi ekstra özellikler ise Google Pixel Slate tabletlerini son derece hızlı aletler olarak gösteriyor. Birçok uygulamayı, yalnızca Google tablet üzerinden ve oldukça işlevsel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here