Ana sayfa Donanım Artık dinlediğiniz müziği görebileceksiniz

Artık dinlediğiniz müziği görebileceksiniz

0

Yanko Design ile müziğin ruh halini görmek mümkün olacak.
 

Sadece müzik dinlemek artık sizi tatmin etmiyor mu? O zaman Yanko Desing”ın gelecek için tasarladığı Sound Scape müzik sistemiyle hayallerinizin ötesine geçmeye hazırlanın

Sistem bir adet projektöre sahip olacak ve bu sistem sayesinde dinlediğiniz müziğin türüne göre size görsel şölen yaşatacak. Müzik dinlemeye başladığınızda küçük bir LED projektör yardımıyla parçaya uygun resim yansıtacak sistemin fikrini Yanko Desing açıkladı.

Daha öncede belirtildiği gibi sadece fikir olsa bile şu anda masanızda böyle bir müzik sistemi olmasını her müziksever ister. Bu fikrin sadece hayal olarak kalmamasını umarak yakın zaman içinde piyasada görmeyi umuyoruz. Kim klasik müzik dinlerken bulutları, metal müzik dinlerken de sevdiği gruplardan oluşmuş resimleri görmek istemez ki?

Her sektöre ve ürüne ait sıra dışı tasarımları ile dikkat çeken Yanko Design, müziği görebilmemize olanak tanıyan bir sistem geliştirdi.  üzerinde entegre bir projektör bulunan sistem sayesinde, o an dinlediğiniz müziğin türüne göre resimler yansıtılacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here