Ana sayfa Haber AQP City için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı!

AQP City için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı!

0

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption oyunlarına olan benzerliği ile ilgi çeken AQP City için ilk doğru düzgün oynanış videosu yayımlandı. Oyunun geliştiricisi olan Jhosep Chevarria Capacoila tarafından, YouTube üzerinden yayımlanan bu videoda oyunun çevre detaylarını, yabani hayatını ve at sürüş mekaniklerini rahatlıkla görebiliyoruz. Unreal Engine 4 ile geliştirilen bu oyun, sadece Jhosep Chevarria Capacoila tarafından bizlerin karşısına çıkartılacak. Yani, oyunun geliştirici takımı sadece 1 kişiden oluşuyor. Bu yüzden oyun hakkındaki beklentileriniz öyle çok büyük olmamalı. İçerik olarak çok fazla şey beklememeli, optimizasyon konusunda da çok umutlu olmamalısınız.

AQP City hakkında daha önce de, “Need for Speed ve Grand Theft Auto serilerine oldukça benzeyen, Unreal Engine 4 ile geliştirilen AQP, The White City”nin eskiden bir IndieGoGo kampanyası bulunuyordu. sadece 3 bin dolar isteyen bu kampanya ne yazık ki başarısız olmuştu ve bizler de o günden beri, bu oyunu neredeyse hiç görmedik. Fakat oyunun geliştirici olan Jhosep Chevarria Capacoila, görülen o ki pes etmeyecek. çünkü bu isim yeni bir IndieGoGo kampanyası başlattı AQP, The White City için. Yeni hedefi 30 bin dolar olan bu kampanyaya, buraya tıklayarak sizler de ulaşabilirsiniz.

Face Off, The Rock, Collateral Damage, The Punisher gibi The Equalizer filmlerden ilham alınarak geliştirilen ve içerisinde parkur modları, serbest koşu modları ve taktiksel modları bulunduracak olan yeni AQP oyunu, bu sefer tamamen yıkılabilir çevre, geniş hayvan yelpazesi ve sürülebilir birçok farklı araba vaat ediyor. Henüz sadece 195 dolar toplamış olan bu proje, oyuncuların nedense dikkatini pek çekmiyor. Bu kadar zengin vaatler olması, belki oyuncuları tedirgin ediyor olabilir. Bu noktada oyunculara kesinlikle hak vermek lazım.” demiştik.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here