Ana sayfa Donanım AppleTV Türkiye’de!

AppleTV Türkiye’de!

0

Aralık ayında iTunes”un Türkiye pazarına açılmasıyla birlikte merakla beklenen Apple TV; Ocak 2013 itibariyle Bilkom distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriyor

İndirilebilir online film arşivi oluşturmanın en kolay yolunu sunan Apple TV; diğer Apple cihazlarındaki gibi iTunes üzerinden müzik ve film satınalma işlemini saniyeler içinde gerçekleştireceğiniz bir imkan sunuyor. Apple TV ile iTunes üzerinden arzu ettiğiniz her şeyi izleyebilirken, Apple”ın AirPlay özelliği sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch”ınızdan da yayın yapabileceksiniz. Evde TV izleme alışkanlıklarını tamamen değiştirecek Apple TV; Bilkom Güvencesiyle yetkili Apple satış noktalarında ve teknomarketlerde Ocak ayında raflarda olacak.
 
Minicik bir kutuda; dev arşiv, sınırsız eğlence
Uzun zamandır beklenen ve geçtiğimiz ay yerli – yabancı içeriklerle Türkiye”de de yayına başlayan iTunes Store üzerinden bağlanacağınız Apple TV ile 1080p çözünürlüğünde pek çok filmi, video klibi, canlı spor müsabakalarını, haberleri, en sevdiğiniz oyunları, fotoğraf slayt gösterilerini; kısacası izlemek istediğiniz her şeyi geniş ekran televizyonunuzda kablosuz olarak oynatabileceksiniz. Yalnızca tek bir tıkla artık iTunes’daki tüm HD filmleri, Internet üzerinden HD TV’nizde izleyebilirken, dilerseniz AirPlay sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch’ınızdan yayın yapabileceksiniz.

Ekransız Apple TV; şık, sessiz, tasarruflu ve avucunuzun içine sığacak kadar küçük 

Bir gece lambasından daha az enerji tüketen Apple TV cihazı, uzaktan kumandası ve kullanımı kolay ara yüzü ile teknolojiyi ev keyfi için kullananlara hızı ve binlerce adetlik arşiv imkanını sunuyor.

Apple”ın iCloud teknolojisi, Apple TV”ye bir başka fonksiyon daha getiriyor. Apple ID kimliğiyle iCloud kullanan tüm Apple kullanıcıları, iCloud”a Apple TV üzerinden de erişebiliyorlar. Bu özellik ile iCloud”da saklanan tüm fotoğrafları Apple TV üzerinden ekrana yansıtmak mümkün oluyor.

Nasıl Kullanacaksınız?

Apple TV”ye dair tüm kullanım videolarına ve tüyolara Bilkom”un www.dijitalyasamkocu.com internet portalinden Türkçe olarak erişebilirsiniz.

Distribütör Bilkom”un satış noktalarına açıkladığı TESK fiyatı ile Apple TV 12 ay taksitli KDV Dahil 313 TL ; KDV Dahil peşin ise 294 TL olarak açıklıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here