Apple yeni Thunderbolt Display'leri eylül ayında tanıtacak

Apple, Apple Store'larda hala satılmakta olan Thunderbolt Display'lerin yeni nesilini tanıtacak.

Apple'ın masaüstü yayıncılık çözümleri konusunda en başarılı cihazlarından bir tnaesi olan Apple Thunderbolt Display'ler, Apple Store'larda hakkını vererek hala satışta. Apple'ın son piyasaya ürünü sürdüğünden beri, yeni nesilini tanıtmadığı tek cihaz, belki de satışta en uzun kalan PC teknolojilerinden bir tanesi. En son 2011'in Eylül ayında tanıtılmıştı.

Eylül ayında her zamanki gibi Apple'ın bir basın etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinlik çerçevesinde Apple'ın yeni iPhone 7 modelleriyle birlikte farklı yeni ürünler bekleniyor ve bu teknolojilerden bir tanesi de Apple Thunderbolt Display. 

Şimdiki ürünler HDMI 1.4'e ve DisplayPort 1.2 input'lara sahipler. Bir taraftan da Retina 5K teknolojisi var ve iMac'lerde kullanılan render programları düşünüldüğünde epeyce işe yarayan bir çözünürlük. Böylece yeni Thunderbolt'larda yeni input ve output'lar da bekleniyor.

Son olarak Apple Thunderbolt'ların sadece 27"lik modelleri satışta, bu 27"lik modellere alternatif olarak 21.5"lik bir model daha piyasaya sürebilirler ve büyük bir ihtimalle eylül ayında tanıtılacaklar.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam