Ana sayfa Donanım Apple yeni Beats ürünlerine ayrıcalık sağlayacak

Apple yeni Beats ürünlerine ayrıcalık sağlayacak

0

Apple vakit kaybetmeden Beats ürünlerine yoğunluk göstermeye başladı bile. Geçtiğimiz hafta sona eren anlaşma süreci sonucunda ilk olarak Beats CEO’sunu iTunes Radio‘ya atayarak işe başlamışlardı. Anlaşma sürecinden sonra basına yansıyan diğer konu ise Apple‘ın Beats ürünlerine yönelik internet mağazalarında yeni kategoriler ve Beats ürünleriyle ilgili kullanıcılara sürpriz hazırlıkları oldu. 

1 Ağustos’ta imzaların atılmasıyla Beats, Apple ile işbirliğinin meyvelerini verebilmek için Beats By Dre imzalı kulaklık serilerinin yeni ürünlerine hız kazandırmışken, ses yazılımları, hoparlörler ve müzik uygulamaları ile Apple kullanıcılarına sunulacak. Apple bu girişimlere kayıtsız kalmayarak, kendi mağazalarına ve internet mağazalarındaki Beats kategorilerine daha fazla özen gösterecek.

 

 

 

Mağazalarda yapılan değişiklikler, kullanıcılara açıkçası çok fazla avantaj kazandırmayacak fakat gün geçtikçe, Apple ve Beats‘ten gelecek hamleler ile Apple kullanıcılarına daha ayrıcalıklı hizmet verilecek.  İlk olarak konu ile ilgili Apple‘ın iOS için App Store’da Beats ürünleri ile ilgili kategoriler karşımıza çıkacak beraberinde Macbook ve iMac‘lerde yeni internet mağazasına kavuşulacak. Bu adım ile ilgili şimdilik somut değişiklik olmasa da, değişikliklerin yansımasını ve Apple‘ın Beats planlarını daha somut şekilde göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here