Ana sayfa Haber Apple Watch Nike+ ve fazlası

Apple Watch Nike+ ve fazlası

0

Apple Watch Series 2, hayatın aktif kısımlarında, su sporları eslasında yapılan sporlar çerçevesinde 50 metre suya dayanıklı.. Apple yüzücüler için, havuz ve açık su için iki yeni egzersiz seçeneği için gerçekleştirdiği yüzlerce saatlik araştırmadan sonra yepyeni algoritmalar geliştirdi. Apple Watch Series 2 yakılan aktif kalori miktarını doğru bir şekilde ölçmek için tamamladığınız tur sayısını hesaplar, ortalama tur hızını takip eder ve kulaç türünü otomatik olarak saptar.
 
Yerleşik GPS ile Apple Watch Series 2 yürüme, koşma ve bisiklete binme gibi açık hava egzersizleri için kesin mesafeyi, tempoyu ve hızı yanınıza iPhone almaya gerek kalmadan kaydeder. Apple Watch Series 2 kullanıcıların konumlarını hızlı bir şekilde belirlemek için Wi-Fi, GPS ve yerel olarak depolanan uydu verilerini kullandığı için kullanıcılar açık hava egzersizlerini anında yapmaya başlayabilir. Bir açık hava egzersizi tamamlandıktan sonra, iPhone”daki Aktivite uygulamasında hızdaki değişimleri gösteren bir rota haritası görüntülenebilir. Koşarken, yüzmeye giderken veya toplantılar arasında gidip gelirken Apple Watch Series 2″deki Aktivite uygulaması Duruş, Hareket ve Egzersiz halkalarına göre günlük tüm aktiviteyi hesaplar.
 
Apple, Apple Watch için özel tasarlanmış Paket Sistem (SiP) teknolojisine öncülük ediyor ve ikinci nesil S2 çiple bu çığır açan teknolojiyi geliştirmeye devam ediyor. çift çekirdekli işlemciyle S2 çip performansı yeni bir seviyeye taşıyarak Apple Watch”un yüzde 50″ye kadar daha hızlı olmasını sağlıyor. Ayrıca, iki kata kadar daha büyük grafik performansı sunan yeni bir GPU da eklendi. Apple Watch Series 2″nin çok daha parlak bir ekranı da var. 1.000 nit”te iki kattan daha fazla parlak olması onu Apple”ın şimdiye kadar ürettiği en parlak ekran yapıyor. Bu sayede, güneşli bir günde dışarıdayken önemli bilgileri bir bakışta görmek daha da kolay.
 
watchOS 3, arka planda önceden güncellenmiş en son bilgileri gösteren saat kadranından veya yeni Dock”tan favori uygulamaları açmayı daha da kolay hale getiren önemli ölçüde geliştirilmiş performansa sahiptir. Yeni fitness ve sağlık özellikleri arasında, kullanıcıları gün içinde zaman ayırarak gevşemek ve stresi azaltmak için derin nefes egzersizleri yapmaya teşvik edecek şekilde tasarlanmış, çığır açıcı Nefes uygulaması bulunuyor. Aktivite uygulaması şimdi, arkadaşları ve aile üyelerini motive edecek şekilde paylaşma, karşılaştırma ve yarışma özelliklerine de sahip. Tekerlekli sandalye kullanıcıları için özel egzersizlere ek olarak, Aktivite halkalarını tamamlamaları için özelleştirilmiş bir deneyim de var. 
 
Apple Watch Minnie Mouse, Aktivite ve Numaralar gibi yeni saat kadranlarıyla daha da kişisel hale geldi. Yeni bir saat kadranına geçmek için bir kenardan diğerine doğru kaydırmanız yeterli. Ayrıca, iPhone”daki Apple Watch uygulamasında bulunan yeni Kadran Galerisi ile saat kadranlarını özelleştirmek ve üçüncü taraf uygulamaları keşfetmek daha da kolay.
 
Apple Watch ürün Serisi
Apple Watch Series 2, tamamen yeni fitness ve sağlık özellikleriyle ve hafif alüminyum veya paslanmaz çelik kasalarıyla sunuluyor ve çok çeşitli yeni muhteşem kayış renkleriyle eşleştirilebiliyor. 
 
Apple Watch Series 1, hafif alüminyum kasaya sahip ve yeni güçlü çift çekirdekli işlemci ve GPU ile ilk Apple Watch”un inanılmaz tüm özelliklerini birleştirerek ve yüzde 50″ye kadar daha hızlı hale hetirerek 1049 TL”den başlayan fiyatlarla daha da fazla sayıda müşteri için ulaşılabilir hale getiriyor. 
 
Apple Watch Edition şimdi seramik kasa ile geliyor ve el işçiliği ile parlak beyaz bir kasa ve Apple Watch Series 2″nin olağanüstü tüm özelliklerini bir araya getiriyor. Seramik dünyadaki en sert materyallerden biri, paslanmaz çelikten dört kattan daha fazla sert. Etkileyici, beyaz, inci gibi kaplaması Apple Watch Edition”ı çizilmelere karşı son derece dayanıklı kılıyor.
 
Apple Watch 38 mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı kasa boyutuna sahip. Sport Band ile eşleşen Apple Watch Series 1 altın, roze altın, gümüş ve uzay grisi renklerinde alüminyum kasalarıyla ve yalnızca 1049 TL”den başlayan fiyatlarla; çok çeşitli kayışlarla eşleşen Apple Watch Series 2 altın, roze altın, gümüş veya uzay grisi renklerinde alüminyum ya da gümüş veya uzay siyahı renklerinde paslanmaz çelik kasalarıyla ve 1399 TL”den başlayan fiyatlarla ve yeni seramik Apple Watch Edition 4.799 TL”den başlayan fiyatlarla piyasada olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here