Ana sayfa Haber Apple Watch Manyetik Şarj Ünitesi Yenilendi

Apple Watch Manyetik Şarj Ünitesi Yenilendi

0

 

Kullanıcılarına adeta gözü gibi bakmayı başaran Apple watch ürünlerinde, manyetik şarjlar kullanılıyordu. Daha önceki manyetik şarj versiyonunda herhangi bir problem bilindiği kadarıyla yok. Ancak buna rağmen Apple firması, güncelleme kararı aldı.

Daha önceki modelden bir miktar farklı özelliklere sahip olan yeni manyetik şarj ünitesi ile ilgili, henüz net bir açıklama yapılmadı. Cep telefonlarında da manyetik şarj üzerinde çalışan Apple kuruluşu, tahmin edildiği üzere bu konuda çeşitli güncellemeler yapıyor.

Apple Neden Böyle Bir Güncellemeye İhtiyaç Duydu ?

iPhone X ve üst model serilerde; manyetik şarj cihazı üzerinde yoğun çalışmalar yapılıyordu. Muhtemelen manyetik şarj cihazları ile ilgili bu güncellemenin; yapılan çalışmalar doğrultusunda elde edilen avantajları uygulama isteğinden kaynaklandığı düşünülüyor. Son dönemlerde Apple firması, yaptığı bu tarz değişikliklerde açıkçası pek de açıklama yapma gereği duymuyor.

 

Apple kuruluşunun resmi web sitesi üzerinden 79 dolar gibi bir fiyat ile ürünü satın alabilirsiniz Apple Store, bazı dönemlerde özel indirimler Uyguluyor. Özellikle de Black Friday günlerinde daha uygun fiyatlarla bu ürünü satın alabilirsiniz.

Yalnızca Apple kuruluşu değil, aynı zamanda diğer şirketler de manyetik şarj cihazı üzerinde çalışıyor. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde; üzerinde en çok konuşacağımız konulardan bir tanesi de manyetik şarj ünitesi olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here