Ana sayfa Haber APPLE WATCH HAKKINDA HER ŞEY

APPLE WATCH HAKKINDA HER ŞEY

0

apple watch

Apple, merakla beklenen ürünlerinden biri olan akıllı saat Apple Watch‘i sonunda detaylı biçimde tanıttı. Dün akşam düzenlenen Spring Forward isimli etkinliğin başrol oyuncusu Apple Watch idi.

Apple Watch 10 Nisan’dan itibaren ABD, İngiltere, Avrupa ülkeleri, çin, Japonya, Hong Kong gibi ülkelerde satışa çıkacak. Türkiye ise ilk partide yok, Apple Watch’in Türkiye’ye resmi olarak gelmesi yaz aylarını bulacak.

Apple Watch, üç farklı ana model ve her modelde biri büyük (42 mm), biri küçük (38 mm) iki boy kasa ile satışa çıkacak. 

Apple Watch’in pil ömrü ise 18 saat olarak duyuruldu. Yani aynı iPhone’larımız gibi Apple Watch’lerimizi de en az günde bir kere şarj edeceğiz.

İşte Apple Watch modelleri ve özellikleri :

 

Apple Watch Standart : Kasası paslanmaz çelikten. 20 farklı dış görünüş seçeneği var. Fiyatları 549 dolar ile 599 dolar arasında değişiyor.

Apple Watch Sport : Gövdesi alüminyum alaşım, yani diğer modellere göre daha sağlam. Fiyatları 349 dolar ile 399 dolar arasında değişecek.

Apple Watch Edition : Lüks segmentteki saat modeli. 8 farklı dış görünüşte olacak ve 18 ayar altın işlemeli olacak. Sadece bazı mağazalarda  satılacak. Fiyatları 10 bin dolar ile 17 bin dolar arasında değişecek.

Apple Watch’in dış görünüşlerini etkileyen kordon modelleri ve fiyatları ise şöyle : 

 

Sport Band: 49 dolar 

Classic Buckle: 149 dolar

Leather Loop: 149 dolar 

Milanese Loop: 149 dolar 

Modern Buckle: 249 dolar 

Link Bracelet: 449 dolar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here