Ana sayfa Haber Apple Watch”a özel son mağaza da Mayıs”ta kapanıyor

Apple Watch”a özel son mağaza da Mayıs”ta kapanıyor

0

2015 yılında Apple akıllı saat serisi Apple Watch ürünlerini tanıttı. Bu cihazların tanıtımları için ve halka yakınlaşmaları için üç farklı mağaza açan Apple, bunlardan birini Londra’ya, diğerini Paris’e, sonuncusunu da Tokyo’ya kurmuştu. Londra ve Paris’tekiler geçen yılın başlarında kapatılırkan Tokyo’daki hala ayaktaydı.

13 Mayıs’ta son Apple Watch mağazasının da kapılarını kapatacak olmasıyla birlikte bu yeni teknoloji ürününe özel satış alanları da ortadan kalkmış olacak. Twitter kullanıcısı Shotaro Akiba’nın paylaştığı gönderide görülen tabela, Apple Watch mağazasının duyurusunu içeriyor. Shinjuku bölgesinde yer alan bu mağaza, diğer ülkelerdeki benzer konseptli mağazalardan sonra da ayakta kalmayı başarmıştı çünkü bölgede Apple ile ilgili mağaza sayısı azdı. Apple’ın tam donanımlı bir mağazayı aynı bölgeye açmasıyla birlikte amacını yitiren dükkan, kapılarını kapatacak. 

Japonya’da yaşayanlar için kapanışa özel çok iyi fırsatlar, indirimler sunan mağaza zamanında 10 bin dolarlara satılan altın Apple Watch serisinden ürünleri 700 dolara kadar indirip müşterilere bırakmış. Mağaza ayrıca bildiğimiz Apple Store aksine farklı bir atmosfere sahip. Japonya’da değilseniz muhtemelen göremeyeceğiniz bu dükkanı sanal olarak da olsa incelemek için alttaki videoya bakabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here