Ana sayfa Mobil Apple ürünleri bir bir deşifre oluyor

Apple ürünleri bir bir deşifre oluyor

0

Yeni iPod Touch kamera ile geliyor;
 

Apple istiyor mu istemiyor mu tam olarak bilemiyoruz ama ürünlerini daha tanıtamadan ifşa olmaya başladı. Geçtiğimiz hafta barda düşürülen iPod 4G’de sonra şimdi de kameralı iPod Touch ortaya çıktı.

Online alışveriş sitesi eBay üzerinde yayınlanan bir ilanda kameraya sahip 2 yeni iPod Touch modeli satışa çıkarıldı. DVT-1 ve DVT-2 kod adlarını taşıyan bu cihazların yeni iPod Touch prototipleri olduğu ileri sürülüyor. İlanın içindeki ürün görsellerinde, arka kısımda bir kamera bulunduğu net biçimde görülüyor. üstelik ürünlerin seri numaraları ve FCC sertifika numaraları bile görülebiliyor. Fakat FCC veri tabanında ürün ile ilgili arama yapıldığında bir sonuca rastlanmıyor.

Beklendiği gibi ilan duyulur duyulmaz yayından kaldırıldı. iPhone 4G’nin ilk önce yerde bulunduğu belirtilmiş fakat daha sonradan Gizmodo’nun cihaz için 5000 dolar ödediği ortaya çıkmıştı. Bu rakamdan etkilenen başka bir kişi de bir açık artırmayla şansını denemiş olabilir. Fakat nedendir bilinmez Apple’ın tüm cihazları da piyasaya çıkmadan birkaç ay önce dışarı ‘sızıyor’. Apple’ın bunu kasıtlı yaptığı gibi bir komplo teorisi de akıllara geliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here