Ana sayfa Haber Apple sızıntı bilgileri yalanladı

Apple sızıntı bilgileri yalanladı

0

Geçtiğimiz günlerde, “@evleaks” sitesi ile sızıntı bilgiler paylaşan ve yeni çıkacak akıllı telefonlara ışık tutan bir blog yazarı, bazı sızıntı bilgilerin ve dedikoduların sadece  “şaka” olduğunu itiraf ettikten sonra; Apple da bu konuda bir açıklama yaptı. Açıklama ile birlikte Apple, bu tarz blog sitelerine de tekzip yayınladı. Bu sitelerden bir tanesi de sızıntı bilgiler ile dolu “@evleaks“.

Elbette, Apple bu yalanlamayı Apple ile ilgili bütün haberler için yapmadı. Yalanlama gelen haberlerin başında ise “iWatch” haberleri geliyor. Apple’dan yapılan açıklamaya göre zaten cihazın adı iWatch da olmayacak. İkinci sıradaki yalanlanan haberler ise, elbette iPhone 6 duyumları oldu. Firma, iPhone 6 ile ilgili PR çalışması olarak bazı sızıntı bilgiler verdiklerini itiraf etti ancak hiç sızıntı görüntü paylaşmadıklarını iddia etti.

 

 

 

Görseldeki gibi, Apple kullanıcılarından bazıları görmek istedikleri iPhone cihazların bu şekilde demosunu çizerek internete yayıyorlardı. Bununla birlikte bizzat Apple çalışanı olarak çekildiği iddia edilen iPhone 6 görüntüleri de internette fazlasıyla mevcut. Apple bütün bu görüntülerin iPhone 6‘lar ile ilgisi olmadığına açıklık getirdi. Bu bilgilere ek olarak Apple, yeni nesil cihazları ile ilgili eylül ayından itibaren daha somut görüntüler görebileceğimizi açıkladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here