Ana sayfa Haber Apple Retina”lı MacBook Air”i bu ay tanıtabilir!

Apple Retina”lı MacBook Air”i bu ay tanıtabilir!

0

 

macbook air

 

Apple‘ın bu yılın ilk etkinliğini gerçekleştireceği söyleniyor. An itibariyle gelen bültenlere göre şubat ayında Apple 2015’in ilk ürün etkinliğini düzenleyerek üç farklı cihazı tanıtacak ve piyasaya sunacak. Apple hangi cihazları tanıtacak, dedikoduların gölgesinde bir göz atalım.

İlk ürünümüz daha önce de haberleri gelen ancak bir türlü tanıtılmayan MacBook Air. 12″ ekran boyutunda olacağı söylenen Apple Macbook Air, aynı zamanda Retina ekranlı olacak, daha ince ve daha hafif ağırlığa sahip olacağı söyleniyor. Bu cihazın mart sonunda gelmesi beklenirken Apple Watch’tan yaklaşık 2 hafta sonra geleceği belirtildi.

İkinci ürün ise bilindiği gibi Apple Watch. Apple Watch’un daha somut bir şekilde sergileneceği basın lansmanında Apple Watch‘ta yer alacak olan uygulamalar, yazılımlar ve özellikler ayrıntılı bir şekilde tanıtılacak. çıkış tarihi olarak mart ayının 2. haftası başlangıcı olduğu tahmin ediliyor, Türkiye için muhtemel satış zamanı ise nisan ayı.

Muhtemel Apple etkinliğinde tanıtılmayı beklenen diğer cihaz ise 12.2″ ekranlı iPad Pro. Yeni iPad Pro 12.2″in 2015’in ikinci çeyreğinde piyasaya sunulacağı iddia edildi. 

Bu etkinlikte Apple’ın çalışmalarını yürüttüğü yeni nesil OS X işletim sistemiyle ilgili de yeni bilgiler edinebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here