Ana sayfa Haber Apple Music Android”e ne zaman gelecek?

Apple Music Android”e ne zaman gelecek?

0

Arayüz olarak Apple Watch’a benzetilmeye çalışılan Apple’ın yeni müzik servisi Apple Music, bu akşam WWDC 2015 Apple etkinliğinde tanıtıldı. Detaylarıyla ve özellikleriyle birlikte nihayet açığa kavuştu, servis. Beats-Apple-Sony üçgeninde hazırlanan bu yeni müzik servisi, kripto ve algoritma olarak Spotify‘dan daha farklı bir şekilde hazırlanılmış olunup, asıl yeteneklerinin eylül ayındaki Apple etkinliği ile birlikte sergileneceği de gelen notlar arasında. Apple’ın yeni servisi ilk başta iOS sistemlere ve ardından Windows Phone ve Android sistemlere bekleniyor. Resmi açıklama olarak 9,99 dolardan ücretlendirilecek tarifeler sadece Apple tarafından belirlenecek, Spotify gibi GSM operatörü iş birliği beklenmiyor.

iOS sistemlerine yönelik, Apple Music servisi 30 Haziran tarihinde kullanıma tam sürüm olarak sunulacak ve bununla birlikte kullanıcıların da havuza içerik atmasıyla 1 ay içerisinde beklenenden fazla bir genişliğe sahip olması bekleniyor.

Apple Music servisinin haziran ayı sonrasında, tekrar Apple tarafından gerçekleştirileceği ön görülen eylül ayı etkinliği itibariyle Android cihazlarda yerini alacak. Google Play Store’dan indirilecek olan bu yazılım, Android kullanıcıları en geç 26 Eylül tarihi itibariyle kullanmaya başlayacaklar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here