Ana sayfa Haber Apple markalı kafa üstü kulaklıklar bu yıl tanıtılacak

Apple markalı kafa üstü kulaklıklar bu yıl tanıtılacak

0

Beats Studio3

Bloomberg’in olayla ilgili kişilerle yaptığı ropörtaj sonrasında ortaya çıkanlara göre Apple, üzerinde kendi logosunun yer aldığı bir kafa üstü türde kulaklık üzerinde çalışıyor. Bu cihaz, Apple’ın kendi markasına sahip ilk kulaklığı olmayacak ancak Beats markasına rakip kafa üstü modelde ilk ürünü olacak. 

Apple’ın kendi markasıyla ürettiği çok fazla müzik odaklı olmasa da bir aksesuar tadında olan AirPods, yeni bir kulaklık ile aynı kategoriye dahil olacak. Yeni ürünün tam olarak müzik dinleme deneyimine odaklanacak olması, firmada Beats markasından uzaklaşmaya işaret ediyor. Apple’ın şuan satışta olan Beats Studio3 ve Beats Solo3’ten ne gibi bir farklılıkla yeni ürününü çıkaracağı kısmı henüz belirgin değil ancak ürünlerin üst seviye olacağı kesin. 

Yetkililerden aralarında Ming-Chi Kuo’nun da bulunduğu kişilerce yapılan açıklamalara göre Apple’ın yeni kulaklığının tasarım aşaması henüz sonlandırılmış değil. Bunun anlamı, cihazın bu yıl içinde değil önümüzdeki yıl çıkması, hatta hiç çıkmaması bile mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here