Ana sayfa Donanım Apple konulu en yaratıcı Lego projeleri

Apple konulu en yaratıcı Lego projeleri

0

Lego, kuşkusuz tasarımı çok küçük yaşlara indirgeyen mükemmel bir oyuncak. Küçük, plastik tuğlalarla yapılabileceklerin tek sınırı zeka ve bazı Lego projeleri insanı hayrete düşürür cinsten. Lego”larla yapılan pinball makinesi mi dersiniz, robotlar mı dersiniz… Tasarımcı zihinlerin yapabildikleri birbirinden ilginç şeyler zaman zaman basına da yansıyor.

En nihayetinde Lego“lar kullanılarak hayalinizdeki şeyleri yapabiliyorsunuz. üstelik yapması da çok keyifli, özellikle küçük çocuklar için en ideal oyuncaklar arasında. çocukların yaptıkları şeyler elbette evler, arabalar ya da küçük ağaçlar şeklinde ama eğer yaş biraz büyükse konular değişebiliyor.

Favori teknoloji markanız Apple, Lego ile gerçekleştirilen projelere konu olabiliyor. İşte bu konumuzda sizler için Lego”larla yapılan birbirinden ilgi çekici Apple odaklı projeleri bir araya getirdik. Lego, kah Apple Store oldu kah Apple iMac ya da iPad.

Apple mağazalarının Lego ile betimlenmiş hali, ince bir tasarım anlayışına işaret ediyor. Mağazaya dair tüm detaylar ve müşterilerle Apple çalışanlarının konu edilmiş olması sonucu ortaya muazzam Lego projelerinden biri çıkıyor.

 

Apple markasının Lego ile yapılan ilginç karakterlerde hayat bulması, markanın ne kadar sevildiğini gözler önüne seriyor.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here