Ana sayfa Haber Apple iPad Pro Ürünler Son Derece Kırılgan

Apple iPad Pro Ürünler Son Derece Kırılgan

0

Genellikle teknolojik ürünlerin çok daha dayanıklı olması beklenir. Ancak bununla birlikte ince ve şık bir tasarımın istenmesi de büyük bir zıtlık yaratıyor. Apple iPad Pro ürünleri; oldukça ince bir tasarıma sahip olması nedeniyle hızlı bir şekilde kırılabiliyor.Zack Nelson isimli bir youtuber tarafından ilk yapılan iPad Pro kırma işleminde, çok fazla zorlanmadığı fark ediliyor.

iPad Pro Ürünlerde Ne Tür Sorunlar Çıkabilir ?

iPad Pro modelleri ağırlıklı olarak pahalı olmasıyla biliniyor. Fiyatı bu kadar yüksek olunca, elbette ki dayanıklılık konusunda da beklentiler artıyor. iPad Pro ürünlerin kılıflar sayesinde korunduğu düşünülüyor. Akıllı klavye folyosu için satılan kılıfların da cihazın bütünlüğünü güçlendirme açısından pek de işe yarar olduğu söylenemez.

 

Sırt çantasında bile taşınabilen Pro ürünlerin, bu tarz bir bükülmeye uğramadığı düşünülüyor. Ancak hatırı sayılır bir grup ise; cihazların kutudan biraz bükülmüş olarak kendilerine ulaştığını ifade ediyorlar.

Apple tarafından henüz konuyla ilgili bir net açıklama yapılmış değil. Ancak yine de iPad Pro ürünlerinizi daha dikkatli kullanmanızı öneriyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here