Ana sayfa Mobil Apple iPad ile Yolculuk

Apple iPad ile Yolculuk

0

Her zaman, her yerde yanınızda

Apple firmasının bizlere sunduğu muhteşem yol arkadaşı iPad ile yolculuk sırasında yapabileceklerinizden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi, piyasaya çıktığından bu yana birçok özelliği ile pazarlama çalışmaları yürütülen iPad, ilk etapta kullanıcılarına sunduğu mobilite avantajı ile göze çarpıyor. iPad sayesinde çok uzun yolculuklar çok eğlenceli hallere bürünebiliyor.
 
Yaklaşık 12 saatlik bir yolculukta yanınıza alabileceğiniz belki de en eğlenceli, en hayat kurtarıcı en iyi yol arkadaşınız olacak Apple iPad. Biz yolculuk boyunca oyun oynamak, film izlemek ve birbirinden etkileyici uygulamaları karıştırmak dışında pek de bir şey yapmadık. Ve yolculuğun nasıl bu kadar eğlenceli ve hızlı geçtiğini sanıyorum çoğu Macline okuyucusu tahmin edebilir.

 

Apple”ın her zaman iddialı olduğu endüstriyel tasarım avantajı sayesinde iPad, yaptığınız yolculuk boyunca şaşkın gözler her daim üzerinizde olmasını sağlıyor; ancak bu pek can sıkıcı bir şey olmasa gerek çünkü uzun süredir Apple ürünlerini kullanan insanlar bu tür tepkilere fazlasıyla alışkınlardır.
 

Şimdi iPad”e kadar oldukça sıkıcı ve boğucu geçen uzun yolculuklar boyunca iPad”in size nasıl iyi vakit geçirebileceğinden bahsedelim.
 


 


Film

Yeni iPad”in size sunduğu HD çözünürlük bir de Dr.Dre Beats kulaklığıyla birleştiyse sizin için o yolculuk tam bir şölene dönüşmemesi için hiçbir sebep kalmıyor.
 

öyle ki hem görsel olarak hem de işitsel olarak karşılaşacaklarınız sizi oldukça şaşırtacak. İzlediğimiz film Lord of the Rings serisi olacak dolayısıyla görsel malzemenin zenginliğini anlatmaya gerek yok. İşitsel çekicilik ise Beats kulaklıkların size sunduğu Surround ses sistemi olarak vücut buluyor.
 

 

iPad”imizde film oynatmak için seçtiğimiz uygulamamız ise tabi ki popüler video oynatıcımız Buzz Player HD. Bu uygulama, size kısa sürede filmlerinizi iPad”inize atmanızı sağladığı gibi onları HD kalitesinde oynatmanıza da izin veriyor. üstelik altyazı ve ses seçimi de yapabiliyorsunuz. Ekran görüntüsü hakkında ve ses hakkında kişiye bağlı seçeneklerin de bulunduğu Buzz Player HD”yi tüm iPad sahiplerine rahatlıkla önerebilirim.
 
Oyun
Uzun yolculuk esnasında iPad”inizle oyun oynamak için tavsiyeler kişiden kişiye değişecektir ancak araba yarışı sevenler için sunabileceğimiz muhteşem oyun Real Racing HD. Bu oyun bildiğimiz araba yarışlarından çok tamamıyla gerçekçi ögelerden oluşan simulator sınıfına girebilecek türden grafik ve seslere sahip araçların gerçeğe çok yakın olması ve seslerin eşsiz olması. Bunlara ek olarak, uygulamanın erişilebilir fiyatı onun daha da ön plana çıkmasını sağlayan bir faktör olarak gözümüze çarpıyor.
 

 

Uygulama
Uygulama olarak ön plana çıkanlar ise başta yolculuk ve tatil fotolarınızı yolculuk boyunca işlemenizi sağlayacak son yılların belki de en popüler uygulaması olan Instagram.
 

Sonrasında Instagram ile manipüle ettiğiniz görsel ögeleri paylaşım ve zaman geçirmek için Facebook, Twitter ve tabi ki bu paylaşımlara kendi müziğinizi de yaratmak ve eklemek için GarageBand olmazsa olmazlar arasında.
 

Siz siz olun uzun bir yolculuğa çıkmadan önce mutlaka ama mutlaka iPad”inize bu uygulamaları yükleyin.
 

Herkese iyi yolculuklar ve tabi ki iyi eğlenceler.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here