Ana sayfa Haber Apple iPad Air 3 ile Microsoft Surface”in önüne çıkacak

Apple iPad Air 3 ile Microsoft Surface”in önüne çıkacak

0

Apple‘ın iPad Pro‘dan bir önceki iPad modeli iPad Air 3 olacak gibi görünüyor. Yeni tablet modeliyle birlikte yakında tanıtılacak olan Microsoft Surface Pro 4 ve tanıtılmış olan Surface tabletinin karşısına rakip olarak çıkaracak. iPad Pro özellikleri tartışılıyorken, iPad Air 3’ün özellikleri, tasarımı ve diğer altyapısal özellikleri ortaya çıkmaya başladı ve tarih kasım ayını gösteriyor. Daha önce de olduğu gibi, ekim veya kasım ayları iPad Air 3 için kritik tarihler. Yeni bir moswl olmasına rağmen, altyapısı nedeniyle beklendiği kadar pahalı olmayacak yeni iPad Air 3’ler. En azından Apple standartlarına göre uygun fiyatlı olacak.

Apple, iPad Air 3 için yeni A8X işlemcisi geliştirdi ve bu cihaza özel olarak tasarladı. Günümüz A8 işlemcisinin biraz daha geliştirilmiş modeli ve haberlere göre şarj ömürü açısından epeyce iyileştirmelere neden oldu yeni A8X işlemcisi.

Apple iPad Air 3 modelinde 7,300 civarı bir batarya altyapısı uygulayacak gibi. iPad Pro‘ya nazaran daha düşük seviyede bir batarya çeşidi kullanılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here