Ana sayfa Haber Apple”ın yeni sürprizleri WWDC 2017’de! İşte Apple’ın yeni ürünleri!

Apple”ın yeni sürprizleri WWDC 2017’de! İşte Apple’ın yeni ürünleri!

0

Dünya Geliştiriciler Konferansı WWDC“nin bu yıl 28″incisi düzenleniyor. Teknoloji devlerinin yeni amiral gemilerini tanıtacağı konferansın en çok bekleneni ise Dünya devi Apple“ın yapacağı sunum. Apple’ın WWDC 2017’de Siri Hoparlör, iPad Pro 10.5 ve iPhone 8’i duyuracağı konuşulurken, iOS 11 güncellemesine eklenen özelliklerden ise Dark Mode’un ön planda yer alan güncelleme duyurularından biri olması söz konusu. 

WWDC 2017 tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de teknoloji severler tarafından merak ve heyecanla beklenirken, duyurulacak ürünlere dair her gün yeni kulis haberleri ve sızmalar teknoloji gündemini oluşturuyor.

WWDC bugün Türkiye saatiyle 20.00″da başlıyor. Konferanstan teknoloji dünyasını sarsacak heyecan verici haberler bekleniyor. Yeni ürünlerin yanı sıra, şirketlerin yeni servis ve yazılım güncellemeleri ön planda olacak. Servis ve güncellemeler daha çok söz konusu edilse de yine birkaç ürün ve Apple”ın yeni iPhone modeli iPhone 8“in nasıl görüneceğine dair ipuçlarının konferansta verilmesi bekleniyor.

İşte Apple’ın WWDC 2017’de duyurması beklenen o ürünler: 

 

AKILLI HOPARLöRDE REKABETİ KIZIŞTIRACAK: SİRİ HOPARLöR

Apple”ın yeni ürünlerinden biri de Siri hoparlörü olacak. Apple”ın ve iPad’den sonra MacBook, Apple TV ve Apple Watch üzerinden kullanılmaya başlanan akıllı asistanı Siri karşımıza şimdi de hoparlör olarak çıkacak. Alexa”ya rakip olması beklenen Siri”nin çok daha donanımlı ve dil uyumluluğu konusunda da rakipsiz olması bekleniyor.

Apple Siri Hoparlör”de üretim aşamasında mı?

IPHONE KARANLIK TARAFA GEçİYOR: KARANLIK MODU

iOS 11 işletim sistemini güncelleyen Apple, sisteme bir dizi yenilik ekledi. iOS 11″e eklenen Karanlık Modu (Dark Mode) görünüşü değiştirmekle kalmayıp, iPhone”ların pil kullanımında da tasarruf sağlayacak. Dark Mode sayesinde iPhone”larda da tıpkı Apple Watch”ta olduğu gibi yalnızca gerekli olan pikseller kullanımda olacak ve OLED ekranda pil tüketimi aşağılara çekilecek.

APPLE”DAN YENİ IPAD Mİ GELİYOR?

WWDC”de Apple tarafından duyurulması beklenen bir diğer ürün ise iPad Pro 10.5 inç versiyonu. Apple geçtiğimi sene 9.7 inç versiyonunu tanıtmıştı. iPadler karşımıza yeni ekran boyutlarıyla çıkabilir.

YENİ PHONE 8″İN GöRüNüŞ VE TEKNİK öZELLİKLERİ NASIL OLACAK?

Apple, “iPhone 8 mi, iPhone 7S mi?” tartışmalarına cevap vermediği yeni iPhone modeli ile ilgili WWDC”de asla ipucu vermiyor. Ancak, iPhone telefonlarının 10. Yılını doldurması nedeniyle pek çok kişi Apple”ın direkt iPhone 8 modeline geçiş yapmasını bekliyor.

iPhone 8’in ölçülerini fabrika çalışanları sızdırdı! iPhone 8 nasıl görünecek?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here