Apple'ın yeni sürprizleri WWDC 2017’de! İşte Apple’ın yeni ürünleri!

WWDC 2017’de Apple’ın yeni ürün, servis güncellemelerini duyuracağı beklentisi heyecan yarattı.

Dünya Geliştiriciler Konferansı WWDC’nin bu yıl 28’incisi düzenleniyor. Teknoloji devlerinin yeni amiral gemilerini tanıtacağı konferansın en çok bekleneni ise Dünya devi Apple’ın yapacağı sunum. Apple'ın WWDC 2017'de Siri Hoparlör, iPad Pro 10.5 ve iPhone 8'i duyuracağı konuşulurken, iOS 11 güncellemesine eklenen özelliklerden ise Dark Mode'un ön planda yer alan güncelleme duyurularından biri olması söz konusu. 

WWDC 2017 tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de teknoloji severler tarafından merak ve heyecanla beklenirken, duyurulacak ürünlere dair her gün yeni kulis haberleri ve sızmalar teknoloji gündemini oluşturuyor.

WWDC bugün Türkiye saatiyle 20.00’da başlıyor. Konferanstan teknoloji dünyasını sarsacak heyecan verici haberler bekleniyor. Yeni ürünlerin yanı sıra, şirketlerin yeni servis ve yazılım güncellemeleri ön planda olacak. Servis ve güncellemeler daha çok söz konusu edilse de yine birkaç ürün ve Apple’ın yeni iPhone modeli iPhone 8’in nasıl görüneceğine dair ipuçlarının konferansta verilmesi bekleniyor.

İşte Apple'ın WWDC 2017'de duyurması beklenen o ürünler: 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam