Ana sayfa Haber Apple”ın Microsoft”a cevabı mı?

Apple”ın Microsoft”a cevabı mı?

0

Microsoft‘un rakiplerine karşı olarak sunduğu, şimdiye kadar en etkili ürünü Surface Pro 3 olduğu kullananlar tarafından oluşturulan ortak düşünce. Apple Macbook Air‘ın etkisini kesmek üzere üretilen Surface 3′e de bir kontra Apple‘dan gelecek. Bu konuyla ilgili basında görseller paylaşıldı ve bu yeni Apple cihazının 12″ iPad olduğu iddia edildi.

Bu haber, sitelerde paylaşılsa da konuya oldukça şüpheli yaklaşılıyor, yaklaşılmalı da. Türkiye’deki teknoloji sitelerinde yer alan haber, şimdilik çeviri haberi olarak yer alsa da bu konuda çok fazla araştırma yer almadı. 2015 yılında tanıtılacağı ve piyasaya söylenen yeni nesil iPad’in basında yer alan “sızıntı” görseli, ABD kaynaklı blogger yayını yapan yazarlara göre ve bazı muhabirlere göre, görsel sahte.

Bazı kaynaklara göre görsel kesinlikle sahte değil, iPad‘e yönelik çizilmiş prototip bir çizim. üretilecek veya üretilmekte olan bir cihaza ait değil, herhangi bir zamana ait iPad çizimi olabilir. Sahte bir görsel olma ihtimaline karşın, sadece herhangi bir iPad çizimi olma ihtimali daha yüksek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here