Ana sayfa İnternet Apple”ın kurucu ortağından şok açıklama!

Apple”ın kurucu ortağından şok açıklama!

0

Steve Jobs ile beraber kurdukları Apple”da uzun yıllar çalışan Steve Wozniak, Apple hayranlarını kızdıracak bir açıklama yaptı.
 

Steve Wozniak adını bilen bilir. Kendisi Apple”ın kurucu ortaklarından ve Steve Jobs ile birlikte Apple”ın bu günlere gelmesinde büyük rol oynayan kişilerin başında gelmektedir. Dolayısıyla Apple hayranlarının Steve Wozniak hayranlığı bir başkadır. Zira kendisi de her yeni iOS cihazını henüz ilk satışta kuyruğa girerek bu hayranlığın halen daha iki taraflı olduğunu belli etmektedir. Ne var ki Wozniak, elini taşın altına koydu ve Apple hayranlarını “biraz” kızdıracak, “biraz” da üzecek bir açıklama yaptı.
 
Steve Wozniak
Wozniak, mobil işletim sistemlerinin önemiyle ilgili olarak yaptığı bir konuşmada, “Microsoft, Steve Jobs”u reenkarne etmiş olmalı. Zira yeni nesil mobil Windows 8, iOS”tan da Android”lerden de daha güzel” sözlerini kurdu. Wozniak ayrıca şunları söyledi: “Microsoft çalışanları Steve Jobs”u yeniden canlandırıp firmalarına davet etmiş gibi. Yeni Windows 8, Apple”vari bir estetiklik içerisinde. Her bir ekran beni ayrı şok etti. iOS ve Android”ten çok daha güzel.”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here