Ana sayfa Haber Apple”ın gözdesi Windows XP :)

Apple”ın gözdesi Windows XP :)

0

Bu görsel, Apple‘ın test ofisinden. Görselde, Apple’ın test ofisinde kullanılan Windows‘un tarihe gömdüğü Windows XP versiyonu dikkat çekiyor. Halen üretilmiş en güvenli işletim sistemlerinin başlarında olarak kabul edilen Windows XP, Apple‘ın ofislerinde kullanılması çok da garip karşılanacak bir durum değil fakat, burada çok daha farklı bir durum göze battı.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cihazların üzerinden yürütülen PR ve viral reklam çalışmaları haftalardır teknoloji gündemini yeni bir gezegen bulunsa bile meşgul etti ve meşgul etmeye devam ediyor. Firmaların iPhone 6 üzerinden yürüttüğü en büyük viral reklam ve PR çalışmalarından bir tanesi de, “iPhone 6 Plus bükülüyor!” haberleri idi.  

 

Kamuoyunda, “Apple yeni ürünlerine rağmen işletim sistemlerini güncellemiyor!” altmetinleriyle çıkan bu görsel, iPhone 6 üzerinden yürütülen VR çalışmalarının bir parçası bir parçası olarak kendini gösterdi. Zaten, daha önce de Microsoft ve Apple yetkililerinin ağızlarından ” Windows, Apple cihazlarını geliştirmede yardımcı oluyor” yorumları da yapıldığı iki firma arasındaki ilişkileri belirtiyordu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here