Ana sayfa Haber Apple”ın bir MacBook Pro sürprizi daha olabilir

Apple”ın bir MacBook Pro sürprizi daha olabilir

0

Apple‘ın bir etkinlikle tanıttığı yeni nesil MacBook Pro’lar “olmuş” tepkileriyle birlikte dün akşam saatlerinde tanıtıldı. özellikleri açısından, daha önce sızıntıları düşündüğümüzde ne eksiği ne de fazlası var. Multi-touch ekrana sahip klavye tasarımı, daha büyük bir trackpad tasarımı, en çok renk yelpazesine sahip Retine ekranı ve Touch ID‘ler MacBook Pro’ları başka bir boyuta itmiş. En dikkat çeken ve merak edilen özelliği ise Retina teknolojisi ve Touch ID teknolojisi.

Touch ID bir tarafa, eğer masaüstü yayıncılıkla uğraşan bir MacBook Pro kullanıcısıysanız yeni Retina ekran eski nesillere nazaran yüzde 67 daha başarılı bir kontrast oranı sunacak. Yüzde 67 daha parlak ve ekrana yayılan pikseller açısından sadece Retina değil, diğer monnitörlere kıyasla da epey farklı. Böylece çizdiklerinizi, çalışmalarınızı daha ayrıntılı görebilieceksiniz, karşınızda ekran boyutundan daha geniş bir alan ve sonuç olarak baskı ile dijitaldeki fark en aza indirgenecek.

MacBook Pro bu kadar da değil. Gelişmelere göre Apple, nisan ayında gerçekleştireceği etkinlikte bir MacBook Pro daha tanıtacak. Büyük bir ihtimalle bu etkinlikte Apple MacBook, Apple’ın yeni iPhone varyasyonları (iPhone 7s tarzında olabilir) tanıtılması bekleniyor. Ayrıca sürpriz olarak, MacBook Pro’nun Jet Black versiyonunu da tanıtmayı planlıyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here