Ana sayfa Donanım Apple HomePod için ilk 4 reklam yayınlandı!

Apple HomePod için ilk 4 reklam yayınlandı!

0

Apple HomePod

9 Şubat’ta satışa çıkarılacak olan akıllı hoparlör Apple HomePod, şimdiden ön siparişlerini almaya ABD’de başladı. Apple’ın CEO’su Tim Cook tarafından sahip olduğu özel donanımıyla üst düzey bir ses kalitesi sunduğu ifade edilen HomePod, 349 dolarlık fiyatıyla şüphesiz üst düzey bir beklenti içerisinde. 

Sırasıyla Kendrick Lamar, Big Boi, Hembree ve Lizzo adlı sanatçıların yine sırasıyla “DNA”, “All Night”, “Holy Water” ve “Ain’t I” şarkılarının yer aldığı reklamlar, HomePod’un adını şarkının ritmine göre hareket ettirerek gösteriyor ve bazı noktalarda cihazın neredeyse tamamını kaplayan dış kumaş yapıyı gösteriyor. Reklamların sonunda ön siparişlerin açık olduğunu belirten “Order Now” yazısı da unutulmamış. 

Şimdiye kadar sadece iki katılımcı arasında süregelen amansız akıllı hoparlör yarışına dahil olan Apple, Amazon’un Echo serisine ve Google’ın Home serisine karşı mücadele edecek. Ses kalitesi anlamında Tim Cook’un sözlerine göre daha iyi olan HomePod, fiyatıyla ne kadar kullanıcıyı kendisine çekebilecek hep birlikte göreceğiz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here