Ana sayfa Haber Apple Beddit Uyku İzleyici, Konforunuzu Kat Kat Arttıracak!

Apple Beddit Uyku İzleyici, Konforunuzu Kat Kat Arttıracak!

0


Gün geçmiyorki Apple yepyeni bir teknolojiyle bizi şaşırtmasın. Apple, 2017 yılında Finlandiya firmasını CNET aracılığıyla satın aldığından beri ilk Beddit uyku izleyicisini piyasaya sürdü.


Apple Beddit Nasıl Çalışacak ?


Beddit 3.5 Uyku Monitörü, vücut hareketlerini gece boyunca izlemek için yatak çarşafının altına yerleştirilebilen ince bir sensör şeridi. 2mm-thin uyku izleyici; uyku süresini, nabzı, nefesi, horlamayı,yatak odası sıcaklığını ve nemi ölçebilir. Diğer uyku izleyicilerine göre avantajı; yatağa bir aktivite izleyicisi takmanıza ya da kullanmayı hatırlamanıza gerek olmaması.

  • Uyku kaliteniz çok daha fazla artacak
  • Uyuduğunuz odanın nem ve hava değerlerini görebilecek
  • Nabız konusunda ortaya çıkan aksaklıklara müdahale edebilecek
  • Horlama probleminiz varsa bunu önceden saptayabileceksiniz.

Bu uygulamayı senkronize ettiğinizde; uyku raporu bildirimlerini, yatmadan önce hatırlatmaları ve titreşimleri gösterebilen Apple Watch’ınıza bağlayabilirsiniz. Uyku analiziniz ve kalp atış hızı verilerinize iOS 12 veya üzeri sağlık uygulaması aracılığıyla da erişilebilir.

Apple Watch 4 Serisi; hala yerel uyku izleme yetenekleri sunmuyor. Ancak şimdilik Beddit’in kendi uygulaması da dahil olmak üzere, yatma zamanınızı takip etmenize yardımcı olacak üçüncü taraf uygulamaları var. O zamana kadar, Apple’ın yeni Beddit Uyku Monitörü bu boşluğu doldurabilir.

Sizce de Apple Beddit programı, uyku konforu sağlayacak mı ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here