Ana sayfa Haber Apple 3 farklı yeni iPhone tanıtabilir

Apple 3 farklı yeni iPhone tanıtabilir

0

Apple, ezberlenen eylül ayı lansmanına hazırlanıyor. Genellikle eylül aylarının sonuna lansman sıkıştıran firmanın bu yıl 3 farklı yeni iPhone modeli tanıtacağı söyleniyor. Sonbaharın iPhone‘ları, iPhone 7 ve daha önce birkaç kez yalanlanan iPhone 6S modelinin olma ihtmali yüksek. Apple böylece 2 yeni iPhone 7 modeli ve iPhone 6‘larla aynı altyapıya fakat daha küçük boyutlara sahip olan iPhone 6S modeli, firmanın sonbahar planları içerisinde. Ayrıca iOS 9’un da son günlerini yaşadığını göz önünde bulundurduğumuzda, Apple yeni iOS 9′u ve 2 farklı iPhone modeliyle sonbahara giriş yapacak. Ardından, dedikodulara göre bir başka iPhone modeli de bir başka lansmanda firma tarafından tanıtılacak.

iPhone 6S şekillenmeye başladı fakat, her zaman olduğu gibi Apple’ın sürprizi ne olacak, sorusu da gündemde. Bu sürprizin Force Touch‘ın bulunduğu ve yeni bir ekran teknolojisine sahip olan bir iPhone ile tamamlanacağı büyük bir ihtimal. 

Apple, geçtiğimiz yıl içerisinde yeni iPhone’lar için 3 farklı patent duyurmuştu. Bir patent ekran teknolojisine yönelik, bir patent düşme ve sağlamlıkla ilgili ve diğer bir patentin de Touch ID ile ilgili olduğu belirtilmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here