Ana sayfa Mobil Apollo Bell Pearl Navigator

Apollo Bell Pearl Navigator

0

Havada karada navigasyon

Avrupa ve Amerika’da kullanılan gelişmiş navigasyon sistemlerinin bir adım önüne geçen Apollo Bell Pearl Navigator,  22  uyduya erişimi ve kusursuz yeni teknolojisiyle adres yazmanın haricinde, çekilen resme, gönderilen SMS mesajına odaklanıyor ve gidiyor. Koordinat gönderme, koordinatlı fotoğraf gönderme, Outlook uyumlu, ülke dışındaki adreslere erişebilme, POI(önemli noktalar) bulma, telefon görüşmesi, SMS ve MMS gönderebilme, e-mail fonksiyonu gibi daha bir çok gelişkin özelliği de bünyesinde barındırıyor
.
Türkiye”nin 81 il”ini kapsayan, en güncel haritaların kullanıldığı ve sürekli güncellenen APOLLO BELL navigasyon sistemleri ile sürücüler vakit ve yakıt tasarrufu sağlayarak varacaklara noktalara, kapı numaralarına kadar en hızlı şekilde ulaşım imkanına sahip olacaklar.

Apollo Bell International PLC havada da navigasyon imkanı sağlıyor. özel uçaklar için tasarlanmış olan Fly Navigator sistemi ile özel uçak navigasyon sistemleri sektöründeki iki şirketten biri olan Apollo Bell International PLC, özel küçük uçakların kullanımında emniyet ve kolaylık sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here