Ana sayfa Oyun APB Reloaded: “San Paro’ya hoş geldiniz!”

APB Reloaded: “San Paro’ya hoş geldiniz!”

0

ücretsiz oyun keyfinin lider yayıncısı GamersFirst tarafından yeniden tasarlanan, son yılların en çok beklenen oyunu APB Reloaded Türkiye”de Aralık ayında piyasada olacak

Oyunseverlerin heyecanla beklediği APB Reloaded”ı Aral dağıtacak. GamersFirst ve Aral, Free2Play devrimini bayilere taşıyor! Oyunun perakende versiyonu 19,99 TL”lik fiyatıyla, Aralık ayında bayilerde…
APB Reloaded

ücretsiz oyun keyfinin lider yayıncısı GamersFirst tarafından yeniden tasarlanan, son yılların en çok beklenen oyunu APB Reloaded (özel Versiyon) Türkiye”de Aralık ayında piyasada olacak. Hâlihazırda open beta sürümü yayında olan modern hırsız-polis uyarlaması yalnızca 3 aylık test sürecinde tüm dünyadan 700.000 oyuncu tarafından oynandı ve Facebook”taki “Beğenilme” sayısı 300.000″e yaklaştı.

APB Reloaded kurgusal San Paro şehrinde geçen bir MMO third person shooter oyunu. Oyuncular tam bir anarşinin eşiğindeki bu kentte Koruyucular ve İnfazcılar adlı iki gruptan birine katılarak şehrin kontrolü için mücadele veriyorlar. İki grup bölgeleri kontrol etmek, adi suç işlemek ya da onları durdurmak ve şanlarını duyurmak gibi amaçlar için açık dünya atmosferinde çatışıyorlar. APB Reloaded, oyuncuları ister yayan ister sürücü koltuğunda olsunlar, kaos çemberindeki bir kentin insanı sarıp sarmalayan ortamında bir araya getiriyor. Epic”in Unreal 3 motoruna sahip olan APB Reloaded oyunculara benzersiz kişiselleştirme araçları sunuyor. Oyuncular bu özellikler sayesinde oyun içerisinde kendilerine tıpa tıp benzeyen karakterler, kişiselleştirilmiş semboller, giysiler, araçlar ve müzikler oluşturabiliyorlar.

APB Reloaded

Türkiye”de 19,99 TL”den satışa çıkacak olan APB Reloaded”ın perakende versiyonu değeri 65 TL”den olan oyun içi eşyalar, kalıcı Magnum silahın yanı sıra artırılmış para ödülleri, şöhret kazanımları ve oyun içi mağazadan %20″lik indirim gibi özellikleri içerisinde barındırıyor.
 

APB Reloaded”ın kilit özellikleri
• Son derece ayrıntılı, interaktif bir şehirde eğlenceli online aksiyon
• Devrim niteliğinde kişiselleştirme sistemi – oyuncular kendi avatarlarını, müziklerini ve araçlarını yaratabiliyor
• Benzersiz oyun mekaniği, iki rakip örgüt, 25 takımda 100 oyuncu, 250 araba ve 1000 adet oyuncu olmayan karakter
• Her oyun dünyası 10.000 oyuncuyu kaldırabiliyor
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here