Ana sayfa Oyun APB Reloaded’ın beta sürümü yayında!

APB Reloaded’ın beta sürümü yayında!

0

APB Reloaded”ın open beta sürümü yeni özellikler ve oyun içi eşyalarla birlikte yayında!

ücretsiz oyun keyfinin dünya lideri markası GamersFirst APB Reloaded”ın heyecanla beklenen open beta sürümünü yayınladı. APB Reloaded open beta, oyunun yeniden geliştirilme aşamasında yapılan bol miktarda closed beta iyileştirmesine ek olarak yepyeni bir beceri derecelendirme sistemi, yeniden tasarlanmış “tanıklık” oyun işleyişi, Armas Pazar”ında bulunacak yeni eşya ve silahlar gibi yenilikler içeriyor. Oyunun barındırılması için kullanılacak Doğu Kıyısı verimerkezi de eklenmiş bulunuyor.
APB Reloaded open beta
Open beta sürecindeki iyileştirmeler arasında yüksek seviyeli oyunculara yönelik klan tabanlı yeni bir dövüş işleyişi, daha iyi eşleştirmeler, yepyeni bir bölge ve oyunculara yaşadıkları deneyim üzerinde daha fazla kontrol sağlayan yeni oyun modları bulunuyor.
APB Reloaded open beta

Yeni Oyun İçi Tanıklık İşleyişi
Open beta geleneksel hırsız – polis oyun işleyişini yakalayan yeni bir “tanıklık” sistemi içeriyor. Buna göre Suçlular açık yerde bir suç işlediklerinde bir yığın kirli para kazanıyorlar ve bu parayı bir görev ödülü olarak kazanmadan önce onu aklamaları gerekiyor. Bu kirli para yığını Suçlular suç serisini devam ettirdikçe ve buna bağlı olarak suçun sıcaklık katsayıları arttıkça giderek büyüyor. İnfazcılar Suçlular”ın bu faaliyetlerine tanık olabiliyor ve Suçlular”ı durdurmak için mini görevler alabiliyor. İnfazcılar”ın bu görevlerde başarılı olmaları halinde Suçlular”ın haksız kazançları “kanıtlara” dönüşüyor. İnfazcı oyuncular da bu kazançları görev ödülüne dönüştürmek için rastgele seçtikleri Kanıt Dolabı”na doğru yarışıyorlar.
 

Suçlular kazandıkları kirli parayı aklamak için mücadele ederken İnfazcılar da bu parayı alıkoymaya çalışıyor. Bu da kaynakların kontrolü için kıyasıya bir mücadele yaşanacağı anlamına geliyor.

 

 

Yeni Eşyalar, Yeni Silahlar
San Paro”nun oyun içi ticaret merkezi Armas open beta sürecinde genişliyor. Armas Pazarı”nda daha önce görülmemiş 10 yeni silah ve APB Reloaded oyun deneyimini güzelleştiren kalıcı elbise, ikon, araç ve aksesuarlarla dolu geniş bir katalog yer alıyor. Open beta sürecinde oyuncular oyun içi nakit ya da GamersFirst”ün özel G1 kredilerini kullanarak silahları kiralayabiliyorlar.
 

Yeni Hibrit Beceri Derecelendirme Sistemi
APB Reoaded daha dengeli bir PvP oynayış yaratılması amacıyla bilindik kazan-kaybet sisteminden beceri tabanlı hibrit bir derecelendirme sistemine geçiş yapıyor. Bu sistemin yaratılmasında başarıları kanıtlanmış ELO ve Glicko gibi birçok beceri derecelendirme algoritmasından yararlanılmış bulunuyor. Bu beceri tabanlı yeni derecelendirme sistemi tüm oyuncuların yendikleri rakiplerine kıyasla gerçek beceri seviyelerini yansıtmayı hedefliyor.

APB Reloaded, kurgusal San Paro kentinde geçen bir TPS MMO oyunu. Anarşinin kıyısındaki bu kentte oyuncular İnfazcılar ve Suçlular adındaki iki birlikten birini seçip kentin kontrolü için mücadele ediyorlar. İki grup bölgeleri kontrol etmek, adi suç işlemek ya da onları durdurmak ve şanlarını duyurmak gibi amaçlar için çatışıyorlar. APB Reloaded oyuncuları ister yayan ister sürücü koltuğunda kaos çemberindeki bir kentin insanı sarıp sarmalayan ortamında bir araya getiriyor. Benzersiz kişiselleştirme araçları sayesinde oyuncular karakterlerinin giydiği kıyafetten kullandığı arabalara kadar birçok özellik arasından seçim yapabiliyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here