Ana sayfa Donanım AOC, yeni Prava Full HD TV serisini sunuyor

AOC, yeni Prava Full HD TV serisini sunuyor

0

AOC, iki ince 100 Hz Full HD TV ile yeni Prava ürün serisinin ilk modellerini tanıtıyor.

Marka tedarikçisi AOC, iki ince 100 Hz Full HD TV ile yeni Prava ürün serisinin ilk modellerini tanıtıyor. 81 cm/32″ ve 107 cm/42″ diyagonal ekran boyutuna sahip olan LCD TV”ler, zamanı aşan klasik tasarımları ve çok çeşitli özellikleriyle etki yaratıyor. Cazip fiyatlı bu düz ekran TV”ler, üstün görüntü kaliteleriyle beklentileri karşılıyor ve çevrenin korunmasına fazlasıyla katkıda bulunuyor.
Prava serisi, modern tasarım ile mükemmel performans, kullanılabilirlik ve düşük enerji tüketimini bir araya getiriyor. Bu yeni modeller, üstün kontrast oranı ve otomatik renk iyileştirme yazılımı sayesinde, doğal renklere ve doygun siyahlara sahip etkileyici bir video deneyimi sunuyor. Hızlı tepki süresi ve 100 Hz Motion Boost Teknolojisi, hızlı hareketler sırasında bile son derece net ve belirgin şekilde akan görüntüler sağlıyor.

Yeni Prava serisinde, tatmin edici görüntü kalitesine ek olarak çok çeşitli bağlantı seçenekleri bulunuyor: İki adet HDMI 1.3 (HDCP ile), D-Sub ve USB”nin yanı sıra bir kart okuyucu, Blu-ray oynatıcılar, kameralar, oyun konsolları veya fotoğraf makineleri gibi çeşitli kaynakların kolayca bağlanmasını sağlıyor. özenle entegre edilmiş iki stereo hoparlör, dikkate değer bir ses kalitesi sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here