Ana sayfa Donanım AOC, yeni Full HD ekranları sunar

AOC, yeni Full HD ekranları sunar

0

AOC, WLED arka aydınlatmaya sahip iki yeni ekran sunuyor.

Ekonomik 16:9 monitörler, geniş kapsamlı özellikleri sayesinde, güncel medya içeriğinin keyfini en üstün Full HD kalitesiyle çıkarmak için gerekli her şeye sahip. Bu ekranlar görsel olarak da etkileyici: Arka yüzeylerinde ve yuvarlak biçimli ayaklarında çekici desenler bulunan sıra dışı tasarımlı bu ekranlar, gerçekten göz alıcı.
Mükemmel performans
Bu yeni ekranlar, 1.920 x 1.080 piksel Full HD çözünürlük ve 16:9 görüntü oranı sayesinde, özellikle yüksek çözünürlüklü oyunlar ve ev eğlencesi için idealdir, aynı zamanda ev-ofiste kullanılan metin ve çalışma tablosu uygulamaları için de uygun. Modern WLED arka aydınlatma, daha düzgün bir aydınlatma ve 20.000.000:1 (DCR) düzeyinde etkileyici bir dinamik kontrast oranı sağlıyor. Bu modeller özellikle doğal, parlak renkleri ve doymuş siyah seviyeleri ile dikkat çekiyor.

Oyun ve film meraklıları, hızlı hareket eden aksiyon sahnelerinde bile bozulma olmadan son derece net görüntü sağlayan sadece beş milisaniyelik tepki süresinden hoşnut kalacaklar. Yatay olarak 170 ve dikey olarak 160 derecelik geniş görüntüleme açıları, ekrana yandan bakarken bile mükemmel bir görüntü kalitesi sağlıyor.

 

 

Masanızdaki göz alıcı monitör
Her iki monitörün de öne çıkan özelliği, doğadan esinlenilmiş desenler ile bezenmiş, özenle tasarlanmış arka kısımlarıdır. Yine desenlerle bezenmiş yuvarlak biçimli ayak, tasarımı mükemmel bir biçimde tamamlıyor.. Ekipmanlar arasında, kopya korumalı güncel HD videoların oynatılmasına olanak veren ve bu ekranları gerçek bir çok yönlü multimedya aracı haline getiren D-SUB ve DVI-D (HDCP”li) bulunuyor.
 
Daha da çevreci
Her iki model de cıva kullanılmadan üretilmiştir ve ekonomik LED arka aydınlatma teknolojisi sayesinde ENERGY STAR 5.0 ya da EPEAT gibi güncel enerji verimliliği standartlarını karşılıyor. çok sayıda akıllı enerji tasarrufu seçeneği sunan e-Saver yazılımı ve kullanıcı ekran başında değilken ekran parlaklığını otomatik olarak düzenleyen e-Sensor kullanılarak, elektrik tüketimi daha da azaltılabilir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here