Ana sayfa Donanım AOC’den büyük 3D heyecanı için büyük ekran

AOC’den büyük 3D heyecanı için büyük ekran

0

FPR 3D teknolojisi, 68.6 cm/27″ ekran diyagonali ve jilet inceliğinde bir tasarım: d2757Ph, 3D oyunlar ve 3D filmler için mükemmel ve çekici bir ekran isteyenlerin ideal tercihi

2D içerik de kolayca 3D görüntülere dönüştürülebilir. İzleyiciyi büyüleyen görüntü kalitesini üstün 3D paneli ve 1000:1 olan statik kontrast oranı tamamlıyor.
 

Yenilikçi FPR (Film-type Patterned Retarder) 3D teknolojisi titreşimsiz videolar ve mükemmel görüntüler sağlayarak, yeni nesil bir 3D sunuyor. Shutter teknolojisinin aksine, 3D etkisini oluşturmak için shutter gözlüklere gerek yok, bunların yerine 3D etkisi tamamen monitörün içindeki teknoloji ile elde ediliyor. O yüzden FPR 3D teknolojisi sadece bataryasız polarizasyon gözlükleri gerektiriyor, bu da kullanması rahat olan, hafif bir çözüm. Ayrıca, polarizasyon gözlüklerinin fiyatı da batarya ile çalışan shutter gözlüklerden çok daha ucuz. d2757Ph modelinin paketine 3D gözlükleri ve gözlük takanlar için bir adet klipsli gözlük dahil. Kasım 2012″de piyasaya çıkan ürünün tavsiye edilen perakende fiyatı 400 USD.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here