Ana sayfa Donanım Antonio Banderas”ın yasak aşkı evliliği bitirdi!

Antonio Banderas”ın yasak aşkı evliliği bitirdi!

0

18 yıl önce hayatlarını birleştirerek mutlu bir evlilik yapan ünlü oyuncu Antonio Banderas, eşi Melanie Griffith ile boşanma noktasına geldi. Boşanma gerekçesi olarak hiç bir açıklamada bulunmayan ikilinin neden boşanmak istemesi merek konusu olmuştu. Antonio Banderas‘ın son zamanlarda yaşadığı dalgalandırıcı ilişkiler yüzünden eşine ihanet ettiği ve onu aldattığı gerekçesi ile boşanmanın eşiğine geldikleri söylendi.

 

 

18 yıl önce hayatlarını birleştirerek mutlu bir evlilik yapan ünlü oyuncu Antonio Banderas, eşi Melanie Griffith ile boşanma noktasına geldi. Boşanma gerekçesi olarak hiç bir açıklamada bulunmayan ikilinin neden boşanmak istemesi merek konusu olmuştu. Antonio Banderas'ın son zamanlarda yaşadığı dalgalandırıcı ilişkiler yüzünden eşine ihanet ettiği ve onu aldattığı gerekçesi ile boşanmanın eşiğine geldikleri söylendi. Karizmatik oyuncu Antonio Banderas, 18 yıl önce severek evlendiği Melanie Griffith'i aldattığı öğrenilirken çiftin boşanma işlemlerinin başladığı bildirildi.  Söylentilere göre Antonio Banderas, rol aldığı “Automata7” filminde güzel bir kadın ile yasak aşk içinde olduğu gelen söylentiler arasındaydı. Daha öncede eski eşinden boşanıp Melanie Griffith ile evlenmişti.

 

 

Karizmatik oyuncu Antonio Banderas, 18 yıl önce severek evlendiği Melanie Griffith’i aldattığı öğrenilirken çiftin boşanma işlemlerinin başladığı bildirildi. Söylentilere göre Antonio Banderas, rol aldığı “Automata7” filminde güzel bir kadın ile yasak aşk içinde olduğu gelen söylentiler arasındaydı. Daha öncede eski eşinden boşanıp Melanie Griffith ile evlenmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here