Ana sayfa Haber Anne adaylarına müjde

Anne adaylarına müjde

0

Vodafone’dan anne adaylarına yeni hizmet: ‘Anne çocuk servisi’.

Vodafone, yepyeni bir hizmeti abonelerine sunuyor. “Vodafone Anne çocuk Servisi” ile Vodafone abonesi anne-baba adayları hamilelikte yaşanan süreçler hakkında kişiye özel bilgi alabilecek. Bu aboneler hamilelik hakkında merak ettikleri soruların yanıtlarını servisi kullanarak öğrenebilecekler. Vodafone”un iş ortağı Timwe ile birlikte geliştirdiği yeni hizmetten yararlanmak için “BEBEK” yazarak 3435″e kısa mesaj gönderen abonelere bebeğin tahmini doğum tarihi sorulacak ve doğuma kalan süreye göre kişiye özel bilgiler gönderilecek.

Haftada iki SMS
Vodafone Anne çocuk Servisi”ne kayıt olan abonelere haftada iki SMS mesajı gelecek. Bu mesajların birincisinde anne ve bebek gelişimi ile ilgili, ikincisinde ise hamilelik dönemi ile ilgili öneriler yer alacak. Vodafone Anne çocuk Servisi”nden verilecek bilgiler, hamilelik döneminin yanı sıra doğum sonrası çocuğun gelişiminin takip edildiği ilk 7 yılı da içeriyor. Böylece ebeveynler doğumdan sonra da bebeklik ve ilk çocukluk döneminde bu önemli desteği almaya devam edebilecekler. Vodafone Anne çocuk Servisi”nin bedeli haftada 5 SMS / 10 kontör.

“Abonelerimizin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak mobil hizmetler için çalışıyoruz”

Yeni hizmetle ilgili bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak, mobil iletişimin müşterilerimizin günlük hayatına katabileceklerini sürekli geliştirme misyonumuzdan yola çıkarak Vodafone Anne çocuk Servisi”ni hayata geçirdik. Hamilelik sürecinde anne – baba adayları pek çok farklı durumla karşılaşabilirler. Vodafone Anne çocuk Servisi ile merak ettikleri birçok sorunun yanıtını alabilecekler. Bu servis, ebeveynleri bilinçlendirmeye, yaşamlarını kolaylaştırmaya, hamilelik ve doğum gibi yaşamlarının mutlu ama büyük sorumluluk gerektiren en önemli süreçlerinden birini, doğru bilgilerle geçirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.”
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here