Ana sayfa Donanım Anında fotoğraf yazıcı

Anında fotoğraf yazıcı

0

Fotoğraf yazıcınız her an yanınızda

Anılarınızı ölümsüzleştirmeye meraklı biriyseniz cep telefonunuz ya da dijital fotoğraf makineniz zamanla ağzına kadar dolup taşabilir. Yeriniz olsa bile bazı durumlar ve anlar öylesine kısa sürede olup biter ki, bunları duvara asılacak kadar somut bir kanıta dönüştürme imkânınız yoktur. Zira her zaman elinizin altında bir fotoğraf ya da her daim açık bir fotoğraf stüdyosu bulamazsınız. İşte böyle anlarda imdadınıza, Polaroid”in PoGo anında fotoğraf yazıcısı yetişiyor.
 

Cebinize sığacak kadar ince PoGo anında fotoğraf yazıcısı ile dilediğiniz anda telefonunuzdaki ya da makinenizdeki fotoğrafı kaliteli, buruşmaz ve yırtılmaz bir kâğıda bastırıp çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken fotoğraflarınızı Bluetooth ya da USB kablo aracılığıyla PoGo”ya göndermek.

 

üstelik PoGo, kartuş ve mürekkep gerektirmediğinden, çıkan fotoğrafı sallayarak kurutma zahmetini de ortadan kaldırıyor.PoGo anında fotoğraf yazıcı yanında 10 adet baskı kâğıdıyla birlikte geliyor. 5,0 cm x 7,5 cm boyutlarındaki özel kâğıtlar Zink kâğıt teknolojisi sayesinde ısı ile etkinleşiyor. PoGo şarj edilebilir lityum-iyon piller ya da doğrudan duvar prizinden aldığı elektrikle çalışabiliyor.
 

PoGo anında fotoğraf yazıcısı bunlardanistiyorum.com”da 99TL”ye satılıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here