Ana sayfa Oyun Angry Birds”ten yeni rekor

Angry Birds”ten yeni rekor

0

Angry Birds  200 Milyon kez indirildi

Daha geçtiğimiz haftalarda 100 milyon barajını geçen Angry Birds, şimdi daha da ulaşılamaz bir rakamlara geldi.
Angry Birds

Oyunun yapımcısı Rovio’nun açıklamasına göre Angry Birds serisi toplamda 200 milyon kez indirildi. Bu rakamın içinde Angry Birds, Angry Birds eklentileri ve Angry Birds:Rio bulunurken, satış bazı tüm akıllı telefon platformları, konsollar, PC ve Mac satışlarından elde edildi.
 

Angry Birds, Angry Birds Seasons ve Angry Birds Rio oyunlarının iPhone, iPad ve Android dahil tüm platformlardaki ücretli ve ücretsiz versiyonlarının indirmelerinin toplamını temsil ediyor. Vesterbacka”nın açıklamalarına yer veren bir başka kaynak ise Angry Birds”ün yalnızca mobil olarak kalmayacağını ve hayatımızın çok daha içine gireceğini gösteriyor. Yapılan açıklamalara göre, oyunun başarısından oldukça memnun olan Rovio, dağıtımını Barns & Noble, Amazon ve Google”ın yapacağı bir Anrgy Birds kitabı üzerinde çalışıyor. Ayrıca firmanın, kendilerine özel bir Angry Birds filmi yapmak için animatörlerle görüştüğü de belirtiliyor. Rovio”nun lisanslı Angry Birds çantaları, oyuncakları ve benzeri ürünler için çinli firmalarla anlaşmalar yaptığı da biliniyor.

Angry Birds’ün göz kırptığı en yeni platform ise Windows Phone 7 olacak. Kızgın kuşlar, bu telefon için 29 Haziran’da fırlatılacaklar.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here