Ana sayfa İnternet Angry Birds oyun parkları açılıyor!

Angry Birds oyun parkları açılıyor!

0

Dünya”nın en hızlı yaygınlaşan ve oyuncu sayısını her geçen gün arttırmaya devam eden Angry Birds ile servet sahibi olan Rovio,şimdi dünyanın dört bir yanında Angry Birds temalı parklar açmaya hazılanıyor

Angry Birds etkinlik parkları 2012’de dünyanın dört bir yanında açılacak, parklarda kızgın kuşlar temalı kaydıraklar, salıncaklar yer alacak.
angry birds oyun parkı

İlk iki park önümüzdeki yıl Finlandiya’da faaliyetine başlayacak, aralarında İngiltere’nin de bulunduğu birçok ülkede de Angry Birds parkları zinciri yayılmaya devam edecek.
 

Geçtiğimiz günlerde eşinin giydiği Angry Birds elbisesiyle hatırladığımız Rovio’nun Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı Peter Vesterbacka Lappset ile yapılan anlaşma ile ilgili şunları söyledi:
 

“Etkinlik parkı fikri, Angry Birds dünyası ve bizim düşünce şeklimiz ile birebir örtüşüyor. Dijital dünya ile gerçek hayatı daha önce hiç görülmemiş şekilde biraraya getireceğiz. Angry Birds’ün popülaritesi herhangi bir yaş, cinsiyet veya sosyal grup ile sınırlı değil. Bu parklar dünyanın her yerinde kesinlikle herkes için ilginç mekanlar olacak.”
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here