Ana sayfa Haber Andy Rubin söz verdi ama Essential Phone gelmedi

Andy Rubin söz verdi ama Essential Phone gelmedi

0

Andy Rubin”in söz verdiği tarihe göre kullanıcılara ulaşması gereken Essential Phone, yaşanılan nakliyat problemleri nedeniyle gecikmeye uğradı.

Android”in babalarından Andy Rubin, iPhone”un pabucunu dama atması beklenen yeni tasarımı Essential Phone”u haftalar önce duyurdu. Ancak telefon henüz piyasaya sürülmedi. Buna gerekçe olarak da nakliyatta yaşanan sıkıntılar öne sürüldü.

Sonsuz ekranlı modellerin en iyisi olacağı söylenen, hakkında birçok övgü bulunan Essential Phone”un bu denli merakla beklenmesinde tanıtımı sırasında Andy Rubin”in yapmış olduğu konuşmanın da etkisi büyük.

Andy Rubin, cihazı ön sipariş ile satın almış olan kullanıcıların telefonlarına 30 gün sonra kavuşacaklarının sözünü vermişti. Bu söz sayesinde birçok kullanıcı Essential Phone için ön sipariş verdi ancak şu anda 33. güne gelmiş olmamıza karşın telefonu ön sipariş ile satın alanlar telefona sahip olamadılar. Nakliyat firmalarında yaşanan sorunlar göz önünde bulundurulduğuna bu gecikme anlaşılabilir ancak Rubin”in kendinden bu kadar emin konuşmuş olması sipariş veren kullanıcıları epey sinirlendireceğe benziyor.

Andy Rubin”den ise henüz gecikmeye dair resmi bir açıklama gelmedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here