Ana sayfa Donanım Android Walkman”e de girdi!

Android Walkman”e de girdi!

0

Sony,Android’li ilk Walkman mobil eğlence çaları Z1000 modelini Mart’ta satışa sunacak

Walkman Z Serisi, Sony”nin gücünü Android”den alan ilk Walkman mobil eğlence çaları olarak müzik dünyasındaki yerini almaya hazırlanıyor.
 

Z Serisi, sahip olduğu mükemmel ses ile öne çıkıyor.Sony”nin ev sineması sistemleri için geliştirilen entegre S-Master MX dijital amplifikatör teknolojisi, parazit seviyelerini ve bozulmaları oldukça azaltarak, melodilerin dinleme kalitesini üst seviyeye taşıyor.
 

“W.Control” uygulamasını başlatmak için özgün W tuşuna dokunmak yeterli oluyor. Böylece kullanıcılar, müzik koleksiyonu ve kapak tasarımını gözden geçirebiliyor ya da göz alıcı ekran görselleri ile eğlenme fırsatı buluyor.
 

Gücünü Android”den alan Sony”nin ilk mobil eğlence çaları Walkman Z Serisi, sahiplerine önceden yüklenmiş pek çok uygulama seçeneği ile eğlenme ve Android Market”in gittikçe büyüyen yelpazesinde daha fazla seçeneğe ulaşma imkanı da veriyor.
 

Z Serisi”nin ergonomik gövde tasarımı ile iyileştirilen xLOUD hoparlör sistemi, müziği, hoparlör yuvası gereksinimi olmaksızın paylaşma olanağı sunuyor.
 

8GB kapasiteli yeni Walkman Z1000 Mart ayı itibariyle sevenleriyle buluşuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here