Ana sayfa Donanım Android ve iOS için Razer Hammerhead kulaklıklar satışa çıktı!

Android ve iOS için Razer Hammerhead kulaklıklar satışa çıktı!

0

Razer Hammerhead iOS Mercury Edition

Oyuncu markalarının belki de en iyisi denilebilecek Razer, yeni akıllı telefonuna, ve tüm Android telefonlara uyumlu yeni Hammerhead kulaklıklarını tanıttı. Apple kullanıcılarını da unutmayan Razer, bir de Hammerhead iOS Mercury Edition modelini de normal modelin yanına ekledi.

Razer Hammerhead

Tanıttığı akıllı telefonun en iyi aksesuarı olabilecek kulaklık, telefonun tam da piyasaya çıktığı zaman satışa çıkarılarak kullanıcıların mağdur olmasının (!) önüne geçilmiş oldu. Kulaklık, klasik Razer tasarım çizgisini gerek yeşil yassı kablosu, gerekse kulak içine yerleşen şekliyle gösteriyor. Dayanıklı alüminyumdan üretilen kulaklıklar, Android cihazlarda kullanılmak üzere USB-C ile sonlanan bir kabloya sahip. Şimdiden belirtelim, kulaklıklar sadece Razer’ın telefonuna özel değil, USB-C portuna sahip tüm Android telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Hammerhead ile birlikte çıkan, aynı ürünün gümüş rengi ve iOS versiyonu diyebileceğimiz Razer Hammerhead iOS Mercury Edition ise Lightning portu aracılığıyla iOS cihazlara bağlantı sağlıyor. Standart Hammerhead için Razer’ın çevrimiçi mağazasındaki fiyat 79.99 dolar iken iOS Mercury Edition 99,99 dolardan satılıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here