Ana sayfa Haber Android’te “İndiroid” atılımı!

Android’te “İndiroid” atılımı!

0

Android kullancıları için müzik, video, e-kitap gibi binlerce içeriğin sunulduğu İndiroid portalı açıldı

Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarına içerik sunmak için geliştirilen indiroid, Türkiye”de hizmet vermeye başladı. Tamamen Türk yazılımcıları tarafından geliştirilen indiroid, yüzlerce uygulama, oyun, video ve duvar kâğıdı ile binlerce müzik dosyasını Türk kullanıcılarına yasal olarak ulaştırıyor. Kullanıcıların http://m.indiroid.com wap adresinden ve http://www.indiroid.com web adresinden girebilecekleri ve dilerlerse bu adreslerden uygulamasını indirebilecekleri indiroid, geniş ücretsiz içerik yelpazesi ile Android cihazlarının uygulama ihtiyacına cevap veriyor. ücretsiz içeriklerle beraber yüksek kaliteli ücretli içerikleri de bünyesinde barındıran indiroid, kolay ödeme seçenekleri ile bir adım öne çıkıyor.

İndiroid de MobilMP3 adı altında geliştirilen dijital müzik servisi hizmeti ile birlikte müzik arşivinizi zenginleştirin. MobilMP3 müzik platformu ile kullanıcılar 130.000″i aşkın lisanslı müzik eseri arasından diledikleri şarkıyı yasal yoldan Android cihazlarına indirebilecekler. Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları için yeni bir e-kitap uygulaması olan Samsung e-Kitap uygulaması da indiroid içerisinde sunulmaya başlandı. Yüzlerce kitaptan oluşan arşivi ile kullanıcılarının kitap ihtiyacını karşılayan Samsung e-Kitap, Pusula Yayıncılık”ın Kitapyum altyapısı ve içerik yönetim sistemi esas alınarak Samsung”un bünyesinde Başarı Mobile mühendisleri tarafından geliştildi.
 

Türkiye”de tamamen yasal olarak faaliyet gösteren indiroid”e, herhangi bir “ROM kırma işlemi” uygulanmadan erişmek ve uygulama indirmek mümkün. Bu sayede cihazların garanti kapsamından çıkması da önlenmiş oluyor. Bu özelliği ile Türkiye”deki “akıllı telefon” pazarında önemli bir boşluğu dolduran indiroid, Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerin işlevlerini hakkıyla yerine getirmesine katkı sağlarken, yasal telefon satışlarına olumlu etki yaparak sektör temsilcilerinin de takdirini kazanıyor.
 

indiorid hakkındaki detaylı bilgiye http://m.indiroid.com wap ve http://www.indiroid.com web adreslerinden ulaşılabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here